kalender 2004-2005 muudatustega


Jaanuar

2005

 

 

04.-09.

 

EM alagrupiturniiri 1. ja 2. voor

M

06.

Põlva 18:00

Eesti -Luksemburg 

M

09.

Luksemburg 17:00

Luksemburg-Eesti

M

10.-16.

 

EMV Esiliiga 10. voor

M

11.-16.

 

EM alagrupiturniiri 3. ja 4. voor

M

12.

Oradea 17:00

Rumeenia-Eesti

M

15.

Tallinn, TTÜ 12:00

Eesti-Rumeenia

M

17.-20.

 

EMV Esiliiga 11. voor

M

18.-23.

 

EM alagrupiturniiri 5. ja 6. voor

M

20.

Tallinn, TTÜ 17:00

Eesti-Ukraina

M

19.

Tallinn,TTÜ 18:00

Ukraina-Eesti

M

21.-23.

Tallinn

EMV A-klassis 1. ring

T

21.-23.

Viljandi

EMV B-klassis 1. ring

P

26.-27.

 

EMV Meistriliiga 3. ringi 3. voor

M

28.-30.

Tallinn

EMV D-klassis 1. ring

P

30.

 

EMV Meistriliiga 3. ringi 4. voor

M

31.-06.

 

EMV Meistriliiga 3. ringi 5. voor

M

31.-06.

 

EMV Esiliiga finaalturniiri 1. voor

M

 

 

 

 

Veebruar

2005

 

 

03.

Põlva

Eesti Koolispordiliidu käsipallivõistlused

P

04.-06.

Tallinn

EMV C-klassis 1. ring

T

08.

Tallinn

Juhatuse koosolek

Juhatus

07.-10.

 

EMV Meistriliiga 4. ringi 1. voor

M

11.-13.

Kehra

EMV A-klassis 1. ring

P

14.-20.

 

EMV Meistriliiga 4. ringi 2. voor

M

14.-20.

 

EMV Esiliiga finaalturniiri 2. voor

M

18.-20.

Tallinn

EMV B-klassis 1. ring

T

18.-20.

Tapa

EMV C-klassis 1. ring

P

21.-24.

 

EMV Meistriliiga 4. ringi 3. voor

M

21.-27.

 

EMV Esiliiga finaalturniiri 3. voor

M

25.-27.

Kehra, Minsk

Balti Liiga 8.-10. voor

M

25.-27.

Põlva

EMV D-klassis 1. ring

T

 

 

 

 

Märts

2005

 

 

01.-04.

 

EMV Meistriliiga 4. ringi 4. voor

M

05.-06.

 

EMV Meistriliiga 4. ringi 5. voor

M

08.

Tallinn

Juhatuse koosolek

Juhatus

11.

Tallinn

Üldkoosolek

Klubid

07.-13.

 

EMV Esiliiga finaalturniiri 4. voor

M

08.-12.

 

EMV Meistriliiga 1/2 finaali 1. mäng

M

13.-16.

 

EMV Meistriliiga 1/2 finaali 2. mäng

M

14.-20.

 

EMV Esiliiga finaalturniiri 5. voor

M

18.-20.

Kaunas

Balti Liiga 11.-14. voor

M

19.

Viljandi

Veteranide turniir

 

19.-20.

Põlva

EMV A-klassis 2. ring

T

25.-27.

Panevezis/Leedu

U21 MM alagrupiturniir

P

24.-27.

Granollers/Hispaania

2 Euroopa MV seeniorid

M,N

24.-28.

Praha

Praha Cup

T,P

30.-31.

 

EMV Meistriliiga 1/2 finaali 3. mäng

M

30.-31.

 

EMV Üleminekumängu 1. mäng

M

 

 

 

 

Aprill

2005

 

 

01.-03.

Viljandi/Viimsi

EMV D-klassis 2. ring

P

01.-03.

Põlva

EMV C-klassis 2. ring

T

03.

 

EMV Meistriliiga 1/2 finaali 4. mäng

M

04.-05.

 

EMV Üleminekumängu 2. mäng

M

04.-05.

 

EMV Meistriliiga 1/2 finaali 5. mäng

M

08.-10.

Põlva

EMV A-klassis 2. ring

P

12.

Tallinn

Juhatuse koosolek

 

13.-14.

 

EMV Meistriliiga finaali 1. mäng

M

13.-14.

 

EMV Meistriliiga pronksi 1. mäng

M

15.-17.

Tallinn

EMV D-klassis 2. ring

T

15.-17.

Viin

EHF kohtunike seminar

kohtunikud

18.-21.

 

EMV Meistriliiga finaali 2. mäng

M

18.-22.

 

EMV Meistriliiga pronksi 2. mäng

M

22.-24.

 

EMV Meistriliiga finaali 3. mäng

M

22.-24.

Põlva

EMV B-klass 2. ring

T

22.-24.

Kehra

EMV B-klass 2. ring

P

25.-26.

 

EMV Meistriliiga finaali 4. mäng

M

25.-28.

 

EMV Meistriliiga pronksi 3. mäng

M

27.-28.

 

EMV Meistriliiga finaali 5. mäng

M

30.-01.

Tallinn /TTÜ

Mesikäpa minikäsipallimängud

P,T

 

 

 

 

Mai

2005

 

 

02.-05.

 

EMV Meistriliiga finaali 6. mäng

M

06.-08.

Põlva

EMV C-klass 2. ring

P

07.

 

EMV Meistriliiga finaali 7. mäng

M

10.

Tallinn

Juhatuse koosolek

Juhatus

 

 

 

 

Juuni

2005

 

 

8.

 

Strateegia päev

 

15.-17.

Stockholm

Pealinnade turniir

P 87

18.-19.

Stockholm

Eken Cup

klubid

16.-26.

Moskva/Tsehhov

Rahvusvah. juunioride spordimängud

T 88, P 88

 

 

 

 

Juuli

 

 

 

04.-10.

Gothenburg

EM U19 lahtised MV

P 86

Viimati muudetud:
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP