16.10.10 t


 

 

Põlvas, Mesikäpa Hallis toimus 16.10.10 käsipallihooaja 2010-2011 TERE miniliiga käsipallis esimene etapp tütarlaste käsipallis.
Võistlustel osales kokku 14 naiskonda, vanuses 2000 ja nooremad kuus naiskonda, 2001 ja nooremad 4 naiskonda ja 2002 ja nooremad 4 naiskonda.
Tütarlaste 2000 lõppjärjestus:

1

Reval-Sport I

               
 

Karina Logunova, Viktoria Starostina, Polina Voropajeva, Dziyana Kedal,

   
 

Anastasia Volkova, Vilena Larionova, Diana Jevdokimenko, Julia Gluskova

   
 

treener Jelena Mihailova

             

2

Tapa

                 
 

Gerda Staal, Betty Abel, Kertu Allik, Milena Konovalova, Triin Varblane, Anna Vorobjova

 
 

treener Mare Neps

               

3

Reval-Sport II

               
 

Ketlin Lõtseva, Aleksandra Verigina, Elvira Pokalo, Elvira Tovpeko, Nastja Nikolajeva,

 
 

Kristina Reino, Jana Ivanova, Margarita Kulakova

         
 

treener Alla Londak

             

4

Padise

                 

5

Põlva

                 

6

Sõmeru

                 

Tütarlaste 2001 lõppjärjestus:

                 

1

Tapa

             
 

Jete Lisett Neerot, Carmen Vaalmets, Mia-Marii Tedrekuli, Britt Ülesoo,

 

Diana Luiza Gorjusko, Katrin Palmsalu, Lisbeth Torm

   
 

treener Mare neps

           

2

Reval-Sport 1

           
 

Anastasija Alesejeva. Polina Makarova, Jana Solsenko, Kristina Suzdaljova,

 

Diana Vassiljeva, Alina Petrenko, Alisa Tarassova, Varvara Grebneva,

 

Darja Zulikova treener Ella Kungurtseva

     

3

Reval-Sport 2

           
 

Kelli Larionova, Alissa Rahimzanova, Anneli Oborovskaja, Valeria Kustova,

 

Anita Sibalova, Maria Vahhonina, Anna-Maria Kiis

     
 

treener Sergei Isajev, Jelena Aknevskaja

     

4

Põlva

             

Tütarlaste 2002 lõppjärjestus:           

1

Reval-Sport 2

           
 

Viktoria Pestereva, Polina Gorbatsjova, Inga Gabejeva, Kristina Rumsa,

 

Darja Zigulina, Alina Navina, Maria Silantjeva, Alehandra Antykhina

 
 

treener Sergei Isajev, Jelena Aknevskaja

     

2

Tapa

             
 

Leeni Lõsov, Marlen Serbin, Mariliis Kurvits, Kerli Nõlvak, Kea Põder,

 

Maarja Välmann treener Mare Neps

       

3

Sõmeru

             
 

Anna-Liis Rebane, Kirke Aleste, Laura Liistak, Elise Erm, Kertu Pajumägi

 

treener Johan Utt

           

4

Reval-Sport 1

           
                 

 TABEL 

               

 

Viimati muudetud: 16.10.2010
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP