I liiga finaalosa ajakava koos muudatustega


EESTI 2005 MEISTRIVÕISTLUSED KÄSIPALLIS          
MEESTE ESILIIGA MÄNGUDE TOIMUMISE AJAKAVA        
               
Kuupäev Kellaaeg Saal Nr. Ring Võistkond Võistkond    
               

8.02.2005

19:15

Aruküla Spordihall

64

 

HC Kehra 2

Väravpallur

23-24

 

17.02.2005

18:45

Loo Spordihoone

65

 

HC Viimsi

HC Tallas 2

36-34

 

16.02.2005

19:00

Viljandi Spordihoone

66

 

Viljandi SK

TÜ AK SK

29-31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.02.2005

19:15

Aruküla Spordihall

67

 

Väravpallur

TÜ AK SK

20-24

 

17.03.2005

18:45

Loo Spordihoone

68

 

HC Tallas 2

Viljandi SK

 

 

20.02.2005

14:15

Kehra Spordihoone

69

 

HC Kehra 2

HC Viimsi

22-21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.03.2005

19:15

Aruküla Spordihall

70

 

HC Viimsi

Väravpallur

22-18.

9.03.2005

19:00

Viljandi Spordihoone

71

 

Viljandi SK

HC Kehra 2

 

 

22.02.2005

19:30

TÜ-Ujula tn 4

72

 

TÜ AK SK

HC Tallas 2

30-29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.03.2005

19:15

Aruküla Spodihall

73

 

Väravpallur

HC Tallas 2

32-17

 

10.03.2005

19:15

Kehra Spordihoone

74

 

HC Kehra 2

TÜ AK SK

 

 

12.03.2005

12:00

Viimsi keskkoolis

75

 

HC Viimsi

Viljandi SK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.03.2005

12:00

Viljandi Spordihall

76

 

Viljandi SK

Väravpallur

 

 

18.03.2005

19:00

TÜ-Ujula tn 4

77

 

TÜ AK SK

HC Viimsi

 

 

20.03.2005

13:00

Kehra Spordihoone

78

 

HC Tallas 2

HC Kehra 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.02.2005

14:15

Põlva spordikeskus

79

 

Põlva 70

Põlva TÜ

40-27

 

6.02.2005

12:00

Tapa Spordihoone

80

 

SK Tapa 2

Mesikäpp

19-23

 

8.03.2005

19:45

Siili Palliklubi

81

 

Tallinna Oskar

Audentes SK

20-30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.02.2005

17:45

Kristiine Sport

82

 

Audentes SK

Põlva 70

30-28

 

15.02.2005

19:00

Tapa Spordihoone

83

 

SK Tapa 2

Tallinna Oskar

30-31

 

25.02.2005

20:00

Põlva spordikeskus

84

 

Mesikäpp

Põlva TÜ

30-30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.02.2005

20:00

Põlva spordikeskus

85

 

Põlva 70

Mesikäpp

26-26

 

24.02.2005

14:00

Mesikäpa hall

86

 

Põlva TÜ

Tallinna Oskar

37-30

 

27.02.2005

13:15

Kehra Spordihoone

87

 

SK Tapa 2

Audentes SK

25-32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.03.2005

12:00

Tapa Spordihoone

88

 

SK Tapa 2

Põlva 70

 

 

17.03.2005

20:00

Mesikäpa hall

89

 

Põlva TÜ

Audentes SK

 

 

11.03.2005

20:00

Põlva spordikeskus

90

 

Mesikäpp

Tallinna Oskar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.03.2005

10:00

Põlva spordikeskus

91

 

Põlva 70

Tallinna Oskar

 

 

18.03.2005

20:00

Põlva spordikeskus

92

 

Mesikäpp

Audentes SK

 

 

15.03.2005

19:00

Tapa Spordihoone

93

 

SK Tapa 2

Põlva TÜ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viimati muudetud:
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP