01.04.07 TD lõpp


Eesti 2007 meistrivõistlused käsipallis TD klass

Selle aasta meistrivõistlused peeti kahe etapiliselt, esimene etapp toimus 11.-12. veebruar 2007
Tallinnas ja teine etapp 30. märts ja 01. aprill 2007 Kehras. TABELID, RESULTATIIVSUS,järjestus
Paremusjärjestus:

1.   SK Dvigatel 1

Ekaterina Maizik, Viktoria Ošomkova, Alina Bežko, Tatjana Romašova, Ksenja Gusseva,
Nadežda Denisenko, Alina Garankova, Anna Iskandarjan, Leila Abdullaeva, Olga Udalova,
Vladlena Djatšenko, Ekaterina Dolskaja, Alisa Muroh, Qleksandra Loza
Treenerid Alla Londak ja Marina Politova
2.   SK Mella

Darja Injukina, Svetlana Starostina, Anastassia Aldohhina, Antonina Baljakina,
Jevgenija Tšetverikova, Alina Molkova, Maja Budkova, Kristina Ozerova, Valerija Zujeva,
Anastassia Laimets, Anastasija Jõe, Lera Kublinskaja, Jana Bebeza, Tatjana Sundatova
Treenerid Jelena Mihailova ja Sergei Isajev
3.   HC Kehra

Annela Pent, Silvia Kilp, Helis Julisen, Krislin Kozik, Gerli Kilvits, Kelly-Sue Beljäev,
Lilian Krantsiveer, Joanna Kaasik, Karit Kink, Krete Kozik, Eleo-Nora Tõevälja
Treener Evi Lauer
4.   SK Tapa

Liisa Tali, Kristi Bimberg, Erika Morgenson, Chrizti Tint, Margit Freimann,
Kaie Roosimägi, Kärolin Kullamägi, Kerli Uue, Keili Viks, Kadi Saluste,
Mariaana Ilves, Triin Avistu
Treener Mare Neps
5.   SK Dvigatel 2

Ksenia Žitkova, Evgenia Špiljova, Katrin Oborovskaja, Arina Kirillova, Maria Solodova, Olesja Loo,
Karina Jaoupova, Kristina Martõnova, Jana Trussova, Elina Sizova, Paulina Kissina,
Karina Mašara, Ekaterina Turtšina, Taisia Zadorožnaja
Treenerid Alla Londak ja Marina Politova
6.   HC Tallas

Ellen Müürsepp, Jekaterina Netšajeva, Jaana Müürsepp, Maria Gritsak, Oksana Rogiva,
Vlada Širobokova, Žanna Volkova, Anna Šumilina, Jekaterina Kozlovskaja,
Jekaterina Kolossova, Anastassija Smirnova.
Treener Julia Netšajeva

PARIMAD MÄNGIJAD

           

Turniiri parim mängija     Alina Bežko                   SK Dvigatel 1

Turniiri parim väravavaht  Ekaterina Maizik            SK Dvigatel 1

 

Võistkondade parimad

 

SK Dvigatel 1                             Tatjana Romašova

SK Mella                                   Svetlana Starostina

HC Kehra                                  Annela Pent

SK Tapa                                    Erika Morgenson

SK Dvigatel 2                             Arina Kirillova

HC Tallas                                  Ellen Müürsepp

 

Viimati muudetud: 01.04.2007
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP