30.11.09 PD ekv


2009 Eesti karikavõistlused noormeeste D klassi käsipallis

Nädalavahetusel toimusid Põlva Spordikeskuses 12 aastaste ja nooremate
käsipallipoiste selle aasta karikavõistlused käsipallis.

Lõppjärjestus:

1.       Põlva Spordikool – treenerid Rein Suvi, Kalmer Musting
2.       Tallinna Käsipallikool- treener Martin Noodla
3.       Spordiklubi Tapa – treenerid Elmu Kopplemann, Aron Jaanis
4.       Spordiklubi Tallas 1- treener Jüri Lepp
5.       Viljandi Spordikool – treener Lembit Nelke
6.       Spordiklubi Viimsi – Ain Pinnonen
7.       Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi – treenerid Priit Allikivi, Taavi Toom
8.       Käsipalliklubi Valga Käval – treener Andris Uibo
9.       Spordiklubi Kehra Käsipall – treener Eduard Makejev
10.   Spordiklubi Tallas 2- treener Jüri Lepp

Võistkondade parimad mängijad on:
Põlva SK – Martin Ahvenainen, Rainer Kelk – Tallinna KPK, Gert Trofimov – SK Tapa,
Karel Hermas – HC Tallas 1, Karl Roosna – Viljandi SK, Sander Tikk – HC Viimsi,
Marten Melnitsuk – Tartu Ülikooli ASK, Hanno Nõmm – Valga Käval,
Rainer Seermann – HC Kehra, Tambet Härma – HC Tallas 2.

Turniiri parim mängija on Martin Gristsuk – Tallinna Käsipallikoolist ja
parim väravavaht on Ander Sõrmus Põlva Spordikooli meeskonnast.

TABELID JA KOKKUVÕTE

I

PÕLVA SK

 

II

Tallinna KPK

 

III

SK Tapa

1

Ander Sõrmus

 

1

Rainer Kelk

 

1

Martin Adamson

2

Kaarel Raidmets

 

2

Martin Grištšuk

 

2

Ailar Puhasmets

3

Jürgen Adamson

 

3

Taavi Kallas

 

3

Sander Annula

4

Martin Ahvenainen

 

4

Indrek Parktal

 

4

Kaur Kivilo

5

Hardi Põder

 

5

Tristan Palmar

 

5

Marek Puieräst

6

Romet Lammertson

 

6

Stiven Arike

 

6

Sten Saariste

7

Andry Aust

 

7

Markus Milling

 

7

Gert Trofimov

8

Carl Erik Uibo

 

8

Regor Siiner

 

8

Taavi Tuoppi

9

Elar Vanahunt

 

9

Norman Karindi

 

9

Rene Troska

10

Sander Sarapuu

 

10

Andree Orasson

 

10

Marek Palmsalu

11

Robin Sillamäe

 

 

 

 

 

 

12

Markel Veiko

 

 

 

 

 

 

13

Kristo Aid

 

 

 

 

 

 

14

Kristo-Siim Vidrik

 

 

 

 

 

 

15

Michael Pärna

 

 

 

 

 

 

Treener:

Rein Suvi

 

Treener:

Martin Noodla

 

Treener:

Elmu Koppelmann

Treener:

Kalmer Musting

 

 

 

 

Treener:

Aron Jaanis

               



Viimati muudetud: 30.11.2009
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP