2006 Eesti MV PD main


2006 Eesti meistrivõistlused

NOORMEHED D KLASS

  • 2006 Eesti meistrivõistlused noormeeste D klassi käsipallis
    toimusid kahes liigas. Esiliigas osales 8 meeskonda ja
    teises liigas osales 5 meeskonda.
    Esiliiga esimene etapp toimus 10.-12. veebruar 2006
    Arukülas ja teine etapp 14.-16. aprill 2006 Viimsis.
    Teise liiga esimene etapp toimus 10.-12. veebruar 2006
    Valgas ning teine etapp 22.-23. aprill 2006 Tartus.

    Lõppjärjestus:
    1. Põlva SK I treener Kalmer Musting
    2. Aruküla SK treener Heino Ojasoo
    3. Viimsi HC treener Ain Kont
    4. Põlva SK II treener Rein Suvi
    5. Sillamäe KPK  treener Svetlana Abrjutina
    6. Viljandi HC  treener Marko Koks
    7. HC Kehra treener Olev Eensalu
    8. HC Tallas treener Jüri Lepp
    9.Tõrva treener Lea Laaneväli
    10. TÜ AK SK treener Priit Allikivi
    11. Valga Käval treener Andris Uibo
    12. Siili Palliklubi treener Valdar Noodla
    13. SK Reval-Sport treener Imre Erik

    Võistkondade parimad mängijad:

    Põlva SK I- Tõnu Jõks, Aruküla SK – Andres Pukka, Viimsi HC – Roland Saks,
    Põlva SK II-Kevin Klimov, Sillamäe KPK – Anton Jegorov, Viljandi SK – Andre Lätte,
    HC Kehra – Mart Raudsepp, HC Tallas – Rufat Maksutov,  Tõrva – Martin Malm,
    TÜ AK SK – Mihkel Keldoja, Valga Käval – Carl Daniel, Siili PK – Rasmus Talma,
    SK Reval-Sport – Rasmus Sinivee.

    Turniiri parim mängija Harri Oberg Põlva SK I ja parim väravavaht Sander Pürkland
    Aruküla SK.

    TABEL

  • Tartus toimub II liiga II osa- ajakava
  • Viimsis toimus I liiga II ring 14.-16. aprill 2006 TABEL
    Lõppjärjestus:
    1. Põlva SK I treener Kalmer Musting
    2. Aruküla SK treener Heino Ojasoo
    3. Viimsi HC treener Ain Pinnonen
    4. Põlva SK II treener Rein Suvi
    5. Sillamäe KPK  treener Svetlana Abrjutina
    6. Viljandi HC  treener Marko Koks
    7. HC Kehra treener Olev Eensalu
    8. HC Tallas treener Jüri Lepp
    Võistkondade parimad mängijad:
    Põlva SK I Tõnu Jõks
    Aruküla SK Andres Pukka
    Viimsi HC   Roland Saks
    Põlva SK II Kevin Klimov
    Sillamäe KPK Anton Jegorov
    Viljandi SK Andre Lätte
    HC Kehra   Mart Raudsepp
    HC Tallas   Rufat Maksutov
    Turniiri parim mängija Harri Oberg Põlva SK I ja parim väravavaht
    Sander Pürkland Aruküla SK.
  • Aruküla võistluse resultatiivsus
  • Noormehed D klass tabelid I ring
  • Aruküla ajakava
  • Valga ajakava
  • Mängijate registeerimise leht
  • 2006 Eesti MV tabelid ja kokkuvõte
  • 2006 Eesti MV toimuvad:
    I liiga I ring: 10.-12.veebruar 2006 Arukülas
    I liiga II ring: 14.-16. aprill 2006 Viimsis
    II liiga I ring: 11.-12.veebruar 2006 Valgas
    II liiga II ring: 15.-16. mai 2006 Tartus
  • 2006 Eesti meistrivõistlustel osalejad:
    Neliteist (14) võistkonda on jagatud kahte (2) liigasse.

I liigas mängivad kaheksa (8) võistkonda, Põlva Spordikool 1, HC Kehra, Aruküla Spordiklubi, HC Viimsi , Sillamäe Käsipalliklubi, Viljandi Spordikool, Põlva Spordikool 2 ja HC Tallas, kohtadele 1.-8. kaks (2) korda turniirisüsteemis.

II liigas mängivad kuus (6) võistkonda, Valga Käval, Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Tõrva, Siili Palliklubi, Spordiklubi Reval Sport ja Spordiklubi Tapa, kohtadele 9.-14. kaks (2) korda turniirisüsteemis

Viimati muudetud: 24.04.2006
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP