ekv pd 04 tulemused


Eesti 2004.a. karikavõistlused KÄSIPALLIS  
           
Noormeeste D klass     19.-21.11.2004.a.    
        Põlva    
             
Reede, 19. november          

Kell

Saal

Nr.

Grupp

Võistkond

Võistkond

Tulemused

11:00

Põlva Keskkool

1

C

Viljandi SK

Põlva SK 2

17-16

11:45

Põlva Keskkool

2

C

HC Tallas

Sillamäe KPK

28.-2.

12:30

Põlva Keskkool

3

A

Aruküla SK

Valga Käval 2

14-12.

13:15

Põlva Keskkool

4

A

SK Tapa

SK Reval Sport

24-19

14:00

Põlva Keskkool

5

B

Põlva SK 1

HC Kehra

27-9.

14:45

Põlva Keskkool

6

B

HC Viimsi

Valga Käval 1

36-2.

15:30

Põlva Keskkool

7

C

Sillamäe KPK

Viljandi SK

0-20.

16:15

Põlva Keskkool

8

C

Põlva SK 2

HC Tallas

20.-22

17:00

Põlva Keskkool

9

A

Siili PK

Aruküla SK

19.-11.

17.45

Põlva Keskkool

10

A

Valga Käval 2

SK Tapa

18-16

18:30

Põlva Keskkool

11

B

Valga Käval 1

Põlva SK 1

17-32

19:15

Põlva Keskkool

12

B

HC Kehra

HC Viimsi

11.-10.

19:15

Põlva Keskkool

13

A

Siili PK

SK Reval Sport

23-15.

 

 

 

 

 

 

 

Laupäev, 20. november

 

 

 

 

Kell

Saal

Nr.

Grupp

Võistkond

Võistkond

 

10:00

Spordikeskus

13

A

SK Tapa

Siili PK

 

 

Põlva Keskkool

14

B

Põlva SK 1

HC Viimsi

 

10:45

Spordikeskus

15

A

SK Reval Sport

Valga Käval 2

 

 

Põlva Keskkool

16

B

Valga Käval 1

HC Kehra

 

11:30

Spordikeskus

17

A

Aruküla SK

SK Tapa

 

 

Põlva Keskkool

18

C

Viljandi SK

HC Tallas

 

12:15

Spordikeskus

19

A

Valga Käval 2

Siili PK

 

 

Põlva Keskkool

20

C

Sillamä KPK

Põlva SK 2

 

13:00

Spordikeskus

21

A

SK Reval Sport

Aruküla SK

 

15:30

Põlva Keskkool

22

7-13

C4

B4

 

16:15

Põlva Keskkool

23

7-13

A3

B3

 

17:00

Põlva Keskkool

24

7-13

A5

C3

 

 

Spordikeskus

25

1-6

B2

C1

 

17:45

Põlva Keskkool

26

7-13

A4

B4

 

 

Spordikeskus

27

1-6

B1

A1

 

18:30

Põlva Keskkool

28

7-13

C4

A3

 

 

Spordikeskus

29

1-6

A2

C2

 

19:15

Põlva Keskkool

30

7-13

C3

B3

 

 

 

 

 

 

 

 

Pühapäev, 21. november

 

 

 

 

Kell

Saal

Nr.

Grupp

Võistkond

Võistkond

 

8:15

Põlva Keskkool

31

7-13

B4

C3

 

9:00

Spordikeskus

32

1-6

A1

C2

 

 

Põlva Keskkool

33

7-13

B3

A4

 

9:45

Spordikeskus

34

1-6

C1

B1

 

 

Põlva Keskkool

35

7-13

C4

A5

 

10:30

Spordikeskus

36

1-6

B2

A2

 

 

Põlva Keskkool

37

7-13

B4

A3

 

11:15

Spordikeskus

38

1-6

C1

A1

 

 

Põlva Keskkool

39

7-13

C3

A4

 

12:00

Spordikeskus

40

1-6

A2

B1

 

 

Põlva Keskkool

41

7-13

B3

C4

 

12:45

Spordikeskus

42

1-6

C2

B2

 

 

Põlva Keskkool

43

7-13

B4

A5

 

13:30

Spordikeskus

44

1-6

A2

C1

 

 

Põlva Keskkool

45

7-13

A3

C3

 

14:15

Spordikeskus

46

1-6

A1

B2

 

 

Põlva Keskkool

47

7-13

A4

C4

 

15:00

Spordikeskus

48

1-6

B2

C2

 

 

Põlva Keskkool

49

7-13

A5

B3

 

 

 

 

 

 

 

 

15:45

Spordikeskus

 

AUTASUSTAMINE

 

 

Viimati muudetud:
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP