EMV TD main 05


2005 Eesti meistrivõistlused


Tütarlapsed D klass

  • 2005 Eesti meistrivõistlused tütarlapsed D klass lõppjärjestus:
    1. Spordiklubi Reval-Sport/Padise
    2. SK Dvigatel I
    3. SK Mella I
    4. Põlva SK
    5. Maardu G KPK
    6. SK Tapa
    7. SK Reval-Sport
    8. Sillamäe KPK
    9. SK Mella II
    10. SK Dvigatel II
    11. Aluvere
    12. HC Tallas
  • 17.04.05
    2005 Eesti meistrivõistluste parim mängija on Kim-Ly Hoang SK Reval-Sport/Padise ja 
    parim väravavaht on Linda Veski SK Reval-Sport/Padise.

  • 17.04.05 A  - finaali võistkondade parimad mängijad:
    SK Reval-Sport/Padise - Anneta Jefimova, SK Dvigatel I - Valeria Vihreva,

    SK Mella I - Jelena Matvejeva, Põlva SK - Hanna Rein, Maardu G KPK - 
    Evelin Zdanova, SK Tapa - Helena Kulbis.

     
  • 17.04.05 EMV TD 05 tabel ja kokkuvõte
  • 16.04.05 Tabeliseis tulemustega A finaalis ja B finaalis
  • 16.04.05 B finaali võistkondade parimad mängijad -
    Reval-Sport - Sandra Pastarus, Sillamäe KPK - Ljubov Abrjutina,
    Aluvere - Kristin Kõrre, SK Dvigatel II - Marija Kotstova, SK Mella II
    Jevgenia Krutikova, HC Tallas - Maria Korbunova.
  • 16.04.05 EMV TD 05 tulemused B finaalis
  • 15.04.05 EMV TD 05 tulemused B finaalis

II ring ajakava A finaal
II ring ajakava B finaal



I ring tulemused A ja B finaali:
1. SK Reval -Sport/Padise 10 punkti, 2.SK Dvigatel 1 6 punkti,
3. SK Mella 1 5 punkti, 4. Põlva SK 5 punkti, 5. Maardu G KPK 2 punkti, 6. SK Tapa 0 punkti,
7. SK Reval-Sport 10 punkti, 8. Sillamäe KPK 8 punkti, 9. SK Mella 2 4 punkti,
10. Aluvere 4 punkti, 11. SK Dvigatel 2 2 punkti, 12. HC Tallas 2 punkti.

Tulemused 27.02.05
Tulemused 25.02.05

Osalejad:
Reval-Sport/Padise, SK Dvigatel I, SK Tapa, SK Mella I,
               SK Mella II, HC Tallas, Aluvere, Põlva SK, Maardu Gümnaasiumi
               KPK, Reval-Sport, SK Dvigatel II, Sillamäe KPK.

Süsteem: Kaksteist (12) võistkonda on jagatud 2 alagruppi:
               
A  Spordiklubi Reval Sport/Padise, Dvigatel 1, Spordiklubi Tapa,
                Spordiklubi Mella 2, HC Tallas, Aluvere.
               
B  Spordiklubi Mella 1, Põlva Spordikool, Maardu Gümnaasiumi Käsipalliklubi,
                Spordiklubi Reval Sport, Dvigatel 2, Sillamäe Käsipalliklubi.
                Alagrupiturniiridel 1.-3. koha saavutanud võistkonnad mängivad A-finaalis
                1.-6. kohani kaks (2) korda turniirisüsteemis, kusjuures 1. ringi võetakse
                omavaheliste alagrupimängude tulemused kaasa.
                 Alagrupiturniiridel 4.-6. koha saavutanud võistkonnad mängivad B-finaalis 
                7.-12. kohani kaks (2) korda turniirisüsteemis, kusjuures 1. ringi võetakse 
                omavaheliste alagrupimängude tulemused kaasa.

Aeg:  25.-27. veebruar 2005.a. - Põlvas - ajakava
         16.-17. aprill 2005.a. - kohad lahtised - ajakavad

Mängijate registeerimise leht
EMV TD 05 tabelid ja kokkuvõte

2004 EMV TD
       

 

Viimati muudetud: 17.04.2005
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP