EMV TD I ring tulemudes kõik


Eesti 2005.a. meistrivõistlused KÄSIPALLIS    
           
Neidude D klass   25.-27.02.2005.a.    
        Põlvas    
Reede, 25. veebruar        
Kell Nr. Saal Grupp Võistkond Võistkond Tulemused 
13:00 1 Spordikeskus A SK Reval Sport/Padise Aluvere 21-8.
  2 Keskkool B SK Mella 1 Sillamäe KPK 21-4.
13:45 3 Spordikeskus A Dvigatel 1 HC Tallas 30.-5.
  4 Keskkool B Põlva SK Dvigatel 2 20-1.
14:30 5 Spordikeskus A SK Tapa SK Mella 2 11.-6.
  6 Keskkool B Maardu GKK SK Reval Sport 7-3.
15:15 7 Spordikeskus A SK Reval Sport/Padise Dvigatel 1 24-13.
  8 Keskkool B SK Mella 1 Põlva SK 13-13.
16:00 9 Spordikeskus A HC Tallas SK Tapa 4.-32
  10 Keskkool B Dvigatel 2 Maardu GKK 0.-8.
16:45 11 Spordikeskus A Aluvere SK Mella 2 8.-7.
  12 Keskkool B Sillamäe KPK SK Reval Sport 4.-13.
17:30 13 Spordikeskus A SK Tapa SK Reval Sport/Padise 9.-17.
  14 Keskkool B Maardu GKK SK Mella 1 5.-28.
18:15 15 Spordikeskus A SK Mella 2 HC Tallas 9.-4.
  16 Keskkool B SK Reval Sport Dvigatel 2 13.-5.
19:00 17 Spordikeskus A Dvigatel 1 Aluvere 13-3.
  18 Keskkool B Põlva SK Sillamäe KPK 22-5.
Laupäev, 26. veebruar        
Kell Nr. Saal Grupp Võistkond Võistkond Tulemused 
11:00 19 Spordikeskus A Aluvere HC Tallas 8.-7.
  20 Keskkool B Sillamäe KPK Dvigatel 2 9.-6.
11:45 21 Spordikeskus A SK Reval Sport/Padise SK Mella 2 21-6.
  22 Keskkool B SK Mella 1 SK Reval Sport 29-8.
12:30 23 Spordikeskus A Dvigatel 1 SK Tapa 25-11.
  24 Keskkool B Põlva SK Maardu GKK 16-6.
13:15 25 Spordikeskus A HC Tallas SK Reval Sport/Padise 0-32.
  26 Keskkool B Dvigatel 2 SK Mella 1 3-34.
14:00 27 Spordikeskus A SK Mella 2 Dvigatel 1 6-26.
  28 Keskkool B SK Reval Sport Põlva SK 9.-15.
14:45 29 Spordikeskus A SK Tapa Aluvere 21-10.
  30 Keskkool B Maardu GKK Sillamäe KPK 10.-1.
17:00 31 Spordikeskus 1-6 Reval-Sport/Padise Põlva SK 13-7.
  32 Keskkool 7-12 Aluvere Sillamäe KPK 4-6.
17:45 33 Spordikeskus 1-6 SK Mella 1 Dvigatel 1 13-16.
  34 Keskkool 7-12 Reval-Sport  SK Mella 2 17-8.
18:30 35 Spordikeskus 1-6 SK Tapa Maardu GKK 7-8.
  36 Keskkool 7-12 HC Tallas Dvigatel 2 8.-4.
Pühapäev, 27. veebruar      
Kell Nr. Saal Grupp Võistkond Võistkond Tulemused 
8:30 37 Spordikeskus 1-6 Maardu GKK Reval-Sport/Padise 6.-12.
  38 Keskkool 7-12 Dvigatel 2 Aluvere 10-0.
9:15 39 Spordikeskus 1-6 SK Tapa SK Mella 1 16.-21.
  40 Keskkool 7-12 HC Tallas Reval-Sport 5-22.
10:00 41 Spordikeskus 1-6 Põlva SK Dvigatel 1 4.-10.
  42 Keskkool 7-12 Sillamäe KPK SK Mella 2 8.-4.
10:45 43 Spordikeskus 1-6 Reval-Sport/Padise SK Mella 1 13.-10.
11:30 44 Spordikeskus 1-6 Põlva SK SK Tapa 20.-7.
12:15 45 Spordikeskus 1-6 Dvigatel 1 Maardu GKK 15.-7.
13:00 46 Spordikeskus 7-12 Aluvere Reval-Sport 0-10.
13:45 47 Spordikeskus 7-12 Sillamäe KPK HC Tallas 17.-1.
14:30 48 Spordikeskus 7-12 Mella 2 Dvigatel 2 11-6.
Viimati muudetud:
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP