pd kl 04 kokku


Eesti 2004.a. karikavõistlused KÄSIPALLIS

 

 

 

 

 

 

 

 

Noormeeste D klass

 

 

19.-21.11.2004.a.

 

 

 

 

 

 

Põlva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reede, 19. november

 

 

 

 

 

Kell

Saal

Nr.

Grupp

Võistkond

Võistkond

Tulemused

11:00

Põlva Keskkool

1

C

Viljandi SK

Põlva SK 2

17-16

11:45

Põlva Keskkool

2

C

HC Tallas

Sillamäe KPK

28.-2.

12:30

Põlva Keskkool

3

A

Aruküla SK

Valga Käval 2

14-12.

13:15

Põlva Keskkool

4

A

SK Tapa

SK Reval Sport

24-19

14:00

Põlva Keskkool

5

B

Põlva SK 1

HC Kehra

27-9.

14:45

Põlva Keskkool

6

B

HC Viimsi

Valga Käval 1

36-2.

15:30

Põlva Keskkool

7

C

Sillamäe KPK

Viljandi SK

0-20.

16:15

Põlva Keskkool

8

C

Põlva SK 2

HC Tallas

20.-22

17:00

Põlva Keskkool

9

A

Siili PK

Aruküla SK

19.-11.

17.45

Põlva Keskkool

10

A

Valga Käval 2

SK Tapa

18-16

18:30

Põlva Keskkool

11

B

Valga Käval 1

Põlva SK 1

17-32

19:15

Põlva Keskkool

12

B

HC Kehra

HC Viimsi

11.-10.

19:15

Põlva Keskkool

13

A

Siili PK

SK Reval Sport

23-15.

 

 

 

 

 

 

 

Laupäev, 20. november

 

 

 

 

Kell

Saal

Nr.

Grupp

Võistkond

Võistkond

Tulemused

10:00

Spordikeskus

13

A

SK Tapa

Siili PK

16-23

 

Põlva Keskkool

14

B

Põlva SK 1

HC Viimsi

26.-11.

10:45

Spordikeskus

15

A

SK Reval Sport

Valga Käval 2

17.-16.

 

Põlva Keskkool

16

B

Valga Käval 1

HC Kehra

1.-28.

11:30

Spordikeskus

17

A

Aruküla SK

SK Tapa

17.-12.

 

Põlva Keskkool

18

C

Viljandi SK

HC Tallas

12.-19.

12:15

Spordikeskus

19

A

Valga Käval 2

Siili PK

11.-22.

 

Põlva Keskkool

20

C

Sillamä KPK

Põlva SK 2

8.-20.

13:00

Spordikeskus

21

A

SK Reval Sport

Aruküla SK

11.-17.

15:30

Põlva Keskkool

22

7-13

Sillamä KPK

Valga Käval 1

14.-7.

16:15

Põlva Keskkool

23

7-13

Valga Käval 2

HC Viimsi

14.-7.

17:00

Põlva Keskkool

24

7-13

SK Reval Sport

Põlva SK 2

11.-20.

 

Spordikeskus

25

1-6

HC Kehra

HC Tallas

11.-13.

17:45

Põlva Keskkool

26

7-13

SK Tapa

Valga Käval 1

26.-11.

 

Spordikeskus

27

1-6

Põlva SK 1

Siili PK

13.-16.

18:30

Põlva Keskkool

28

7-13

Sillamä KPK

Valga Käval 1

4.-17.

 

Spordikeskus

29

1-6

Aruküla SK

Viljandi SK

3.-14.

19:15

Põlva Keskkool

30

7-13

Põlva SK 2

HC Viimsi

20.-15.

 

 

 

 

 

 

 

Pühapäev, 21. november

 

 

 

 

Kell

Saal

Nr.

Grupp

Võistkond

Võistkond

Tulemused

8:15

Põlva Keskkool

31

7-13

Valga Käval 1

Põlva SK 2

4.-28.

9:00

Spordikeskus

32

1-6

Siili PK

Viljandi SK

17.-11.

 

Põlva Keskkool

33

7-13

HC Viimsi

SK Tapa

12-16.

9:45

Spordikeskus

34

1-6

HC Tallas

Põlva SK 1

18-23

 

Põlva Keskkool

35

7-13

Sillamäe KPK

SK Reval-Sport

7.-17.

10:30

Spordikeskus

36

1-6

HC Kehra

Aruküla

7.-15.

 

Põlva Keskkool

37

7-13

Valga Käval 1

Valga Käval 2

6.-26.

11:15

Spordikeskus

38

1-6

HC Tallas

Siili PK

16-15

 

Põlva Keskkool

39

7-13

Põlva SK 2

SK Tapa

22-17.

12:00

Spordikeskus

40

1-6

Aruküla

Põlva SK 1

4.-27

 

Põlva Keskkool

41

7-13

HC Viimsi

Sillamäe KPK

19-9.

12:45

Spordikeskus

42

1-6

Viljandi HC

HC Kehra

21-8.

 

Põlva Keskkool

43

7-13

Valga Käval 1

SK Reval-Sport

2.-23.

13:30

Spordikeskus

44

1-6

Aruküla

HC Tallas

13.-13.

 

Põlva Keskkool

45

7-13

Valga Käval 2

Põlva SK 2

15-18

14:15

Spordikeskus

46

1-6

Siili PK

HC Kehra

25-10.

 

Põlva Keskkool

47

7-13

SK Tapa

Sillamäe KPK

17-6.

15:00

Spordikeskus

48

1-6

Põlva SK 1

Viljandi SK

20.-14.

 

Põlva Keskkool

49

7-13

SK Reval-Sport

HC Viimsi

16-9.

             
15:45 Spordikeskus   AUTASUSTAMINE    
Viimati muudetud:
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP