EKV 04 TD lõpp tulemus


Eesti 2004.a. karikavõistlused KÄSIPALLIS      
               
Neidude D klass   10.-12.12.2004.a.        
        Kristiine Pallimängude Maja        
Reede, 10. detsember          

Kell

Nr.

Grupp

Võistkond

Võistkond

Tulemus

 

 

 

10:00

1

A

SK Mella 1

HC Tallas

38-7.

 

 

 

10:45

2

A

Maardu GKK

Dvigatel 2

18.-1.

 

 

 

11:30

3

B

Dvigatel 1

SK Reval Sport

23.-5.

 

 

 

13:00

4

B

SK Tapa

SK Mella 2

19.-6.

 

 

 

13:45

5

A

SK Reval Sport/Padise

SK Mella 1

23-11.

 

 

 

14:30

6

A

HC Tallas

Maardu GKK

4.-17.

 

 

 

15:15

7

B

Põlva SK

SK Tapa

11.-5.

 

 

 

16:00

8

B

SK Mella 2

Dvigatel 1

5.-21.

 

 

 

16:45

9

A

SK Reval Sport/Padise

Dvigatel 2

34.-1.

 

 

 

17:30

10

B

Põlva SK

SK Reval Sport

18.-7.

 

 

 

Laupäev, 11. detsember

 

 

 

 

 

Kell

Nr.

 

Võistkond

Võistkond

Tulemus

 

 

 

9:00

11

A

Maardu GKK

SK Reval Sport /Padise

8.-16

 

 

 

9:45

12

A

Dvigatel 2

HC Tallas

9.-7.

 

 

 

10:30

13

B

Dvigatel 1

Põlva SK

12.-14.

 

 

 

11:15

14

B

SK Reval Sport

SK Mella 2

14.-6.

 

 

 

12:00

15

A

SK Mella 1

Maardu GKK

23.-6.

 

 

 

12:45

16

A

HC Tallas

SK Reval Sport/Padise

3.-29.

 

 

 

13:30

17

B

SK Tapa

Dvigatel 1

4.-10.

 

 

 

14:15

18

B

SK Mella 2

Põlva SK

5.-16.

 

 

 

15:00

19

A

Dvigatel 2

SK Mella 1

3.-28.

 

 

 

15:45

20

B

SK Reval Sport

SK Tapa

9.-17.

 

 

 

16:30

21

1-6

SK Reval Sport/Padise

SK Tapa

19.-7.

 

 

 

17:15

22

1-6

Põlva SK

Maardu GKK

20.-2.

 

 

 

18:00

23

1-6

Mella 1

Dvigatel 1

14.-10.

 

 

 

Pühapäev, 12. detsember

 

 

 

 

 

Kell

Nr.

 

Võistkond

Võistkond

Tulemus

 

 

 

9:00

24

7-10

Dvigatel 2

Mella 2

6.-10.

 

 

 

9:45

25

7-10

HC Tallas

SK Reval-Sport

0.-21.

 

 

 

10:30

26

1-6

SK Tapa

Maardu GKK

17.-9.

 

 

 

11:15

27

1-6

Mella 1

Põlva SK

15.-13.

 

 

 

12:00

28

1-6

Dvigatel 1

SK Reval Sport/Padise

5.-21.

 

 

 

12:45

29

7-10

Mella 2

HC Tallas

9.-1.

 

 

 

13:30

30

7-10

SK Reval-Sport

Dvigatel 2

9.-4.

 

 

 

14:15

31

1-6

SK Tapa

Mella 1

10.-24.

 

 

 

15:00

32

1-6

Dvigatel 1

Maardu GKK

25.-7.

 

 

 

15:45

33

1-6

SK Reval Sport/Padise

Põlva SK

11.-7.

 

 

 

16:30

 

 

AUTASUSTAMINE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viimati muudetud:
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP