28.06.07 Läänemeremaad


2007 Läänemeremaade mängud

29.juunist kuni 01. juulini 2007 toimuvad Mecklenburg - Vorpommernis,
Neubrandenburgis, Saksamaal viiendat korda noortele Läämemeremaade mängud.
Eestist osalevad nendel võistlustel käsipallurid ja maadlejad.
Eesti koondised 1991 noormehed ja 1992 tütarlapsed mängivad kahel
päeval järgnevalt:

1991 koondis noormehed:
30.06.07 10:40 Eesti - Poola 22-8
Eesti: Mikk Pinnonen 6, Uku- Tanel Laast 4, Erkki Junonainen 4,
Sander Sõstra 2, Jorma Käsper 2, Madis Kokkota 2, Kerdo Vainumäe 1,
Rando-Juku Sirkas 1.
30.06.07 13:20 Eesti - Valgevene 22-16
Eesti: Mikk Pinnonen 8, Uku-Tanel Laast 6, Erkki Junolainen 3,
Sander Sõstra 1, Jorma Käsper 1, Madis kokkota 1, Kerdo Vainumäe 1,
Rando -Juku Sirkas 1.
30.06.07 16:00 Saksamaa/Berliini regioon - Eesti 16-16
Eesti: Mikk Pinnonen 4, Uku-Tanel Laast 2, Erkki Junolainen 2,
Madis Kokkota 2, Kerdo Vainumäe 3, Rando -Juku Sirkas  1
Saner Sõstra 2. Alagrupis saavutati 1 koht.
01.07.07 Eesti - Rootsi (poolfinaal) 19-23
Eesti: Mikk Pinnonen 9, Uku-Tanel Laast 5, Erkki Junolainen 2,
Jorma Käsper 2, Madis Kokkota 1.
01.07.07 3.-4. koha mäng Eesti - Valgevene 18-11
Eesti: Mikk Pinnonen 2, Uku-Tanel Laast 6, Erkki Junolainen 2,
Sander Sõstra 3, Madis Kokkota 2, Rando -Juku Sirkas 2,
Priit Jõks 1.

Lõppjärjestus:
1. Saksamaa
2. Rootsi
3. Eesti
4. Valgevene
5....

1992 koondis tütarlapsed:
30.06.07 10:40 Eesti - Poola 20-11 (8-4)
Eesti: Anneta Jefimova 2, Valeria Malkova 5, Kim-Ly Hoang 3, Valeria Slogis 3,
Valeria Vihreva 7.
30.06.07 13:20 Eesti - Valgevene 19-16 (19-9)
Eesti: Valeria Vihreva 8, Valeria Slogis 1, Kim-Ly Hoang Hoang 4,
Valeria Malkova 2, Anneta Jefimova 2, Hanna Rein 1, Alina Bezko 1.
30.06.07 16:00 Leedu - Eesti 17-5 (10-5)
Eesti: Valeria Vihreva 3, Kim-Ly Hoang 1, Valeria Malkova 1.
01.07.07 Eesti-Rootsi (poolfinaal) 11-12 (6-5)
Eesti: Valeria Malkova 3, Valeria Vihreva 6, Valeria Slogis 1, Anneta Jefimova 1.
01.07.07 3.-4. koha mäng Eesti - Leedu 12-13 (9-8)
Eesti: Valeria Malkova 1, Valeria Vihreva 8, Valeria Slogis 1,
Kim-Ly Hoang 1, Alina Bezko 1.

Valeria Vihreva*t autasustati kui turniiri resultatiivsemat mängijat

Lõppjärjestus:
1. Rootsi
2. Saksamaa
3. Leedu
4. Eesti
5. Valgevene
6....

1991 noormeeste koondise koosseis:
Rasmus Ots - Viljandi HC, Erkki Junolainen- HC Tallas, Rando-Juku Sirkas-HC Kehra,
Priit Jõks - HC Põlva, Tõnis Pool - HC Viimsi, Madis Kokkota - HC Viimsi, Mikk Pinnonen
HC Viimsi, Kerdo Vainumäe- Kristiine SK, Andres Suviste - Kristiine SK, Uku-Tanel Laast-
Kristiine SK, Jorma Käsper - Kristiine SK, Sander Sõstra - Kristiine SK.
Peatreener Raivo Laast, treener Ahmed Porkveli.

1992 tütarlaste koondise koosseis:
Linda Veski- Reval-Sport, Anneta Jefimova - Reval-Sport, Kim-Ly Hoang Reval-Sport,
Anna Gontsarova - Reval-Sport, Margit Lehiste- HC Põlva, Hanna Rein - HC Põlva,
Valeria Malkova - SK Dvigatel, Valeria Slogis - SK Dvigatel, Valeria Vihreva - SK Dvigatel,
Evelina Zdanova - SK Dvigatel, Anastassija Mitofanova -Reval-Sport, Alina Bezko -
SK Dvigatel. 
Peatreener Marina Politova, treener Alla Londak. 

 

Viimati muudetud: 01.07.2007
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP