Moskva tulemused


1988 koondised Moskva oblastis Tsehhovis rahvusvahelistel
juunioride mangudel

Noormeeste koondis mangib uues olumpiaspordihallis, mis
on Venemaa korgliiga meeskonna Tsehhovskie Medvedi koduhall.
Tutarlaste koondis mangib olumpia jaahallis.
TULEMUSED:

25.juuni 2005 kuues mängupäev
(noormehed) finaalis Eesti -Venemaa 30-37 (poolaeg 13-17)
Mait Patrail 11, Rasmus Käo 6, Tauri Volt 6, Henri Sillaste 3,
Marno Vikat 2, Laur Lantsev 1, Sten Toomla 1.
Kokkuvõttes II koht ja Mait Patrail valiti turniiri ALL STARS meeskonda
vasak-sisemise mängukohale.
(tütarlapsed) mängisid Lätiga 7.-8. kohale.
Eesti -Läti 17-28 (poolaeg 13-14)
Kokkuvõttes 8. koht 10 naiskonna osavõtul.

24. juuni 2005 viies mängupäev
(noormehed) poolfinaal Eesti -Ukraina 33-29 (poolaeg 16-17)
Väravavaht Jürgen Lepasson seisis meis väravas kindlalt.
Mait Patrail 14, Henri Sillaste5, Rasmus Käo 5, Tauri Volt 4,
Taavi Tibar 2, Laur Lantsev 2, Marius Musting 1.
Noormeeste teine poolfinaal toimus Venemaa ja Valgevene vahel
normaalaeg 29-29 ja 7-m karistusvisete järel võitis Venemaa 33-32.
(tütarlapsed) Eesti - Uspeki 19-34 (poolaeg 7-16)

22. ja 23. juuni on meie koondistel vaba päev

21. juuni 2005 neljas mangupaev
11:00 Eesti -Moldaavia (noormehed) 42-30 (poolaeg 22-16)
Mait Patrail 13, Rain Kullamaa 6, Rasmus Käo 5, Taavi Tibar 4, Tauri Volt 3,
Henri Sillaste 3, Marius Musting 2, Sander Saks 2, Sten Toomla 2,
Roel Pedanik 1, Marno Vikat 1.
Eesti noormeeste koondis pääses poolfinaali, mis toimub 24.juuni.
Poolfinaali vastane selgub homme Venemaa ja Ukraina meeskonna
vahelises mängus.
15:00 Eesti -Valgevene (tütarlapsed) 26-42 (poolaeg 11-19)
Tütarlaste koon dis mängib 24. ja 25. juunil kohtadele 5.-8.

20. juuni 2005 esimene vaba paev - ekskursioonile Moskva oblastis

19. juuni 2005 kolmas mangupaev
11:00 Eesti - Turkmeenia (noormehed) 64-12 (poolaeg 27-7)
Henri Sillaste 20, Taavi Tibar 8, Sten Toomla 7, Rain Kullamaa 7,
Marius Musting 6, Roel Pedanik 6, Laur Lantsev 4, Rasmus Kao 3,
Marno Vikat 3.
15:00 Eesti- Turkmeenia (tutarlapsed) 28-26 (poolaeg 16-13)

18.juuni 2005 teine mangupaev
13:00 Eesti-Venemaa II (noormehed) 29 - 29 (poolaeg 15-16)
Mait Patrail 15, Tauri Volt 5, Taavi Tibar 3, Henri Sillaste 2,
Rain Kullamaa 2, Sander Saks 1, Rasmus Kao 1.
15:00 Eesti- Lati (tutarlapsed) 25-25 (poolaeg 13-13)

17.juuni 2005 esimene mangupaev (mangude alguse kellaaeg on
Moskva aja jargi)
11:00 Eesti -Valgevene (noormehed) 38-26 (poolaeg 21-12)
Meie varavaviskajad:
Mait Patrail 15, Taavi Tibar 6, Tauri Volt 4, Henri Sillaste 3,
Rasmus Kao 3, Sten Toomla 3, Laur Lantsev 2, Sander Saks 1,
Marno Vikat 1.
17:00 Venemaa -Eesti (tutarlapsed) 49-11 (poolaeg 25-3)

Viimati muudetud: 26.06.2005
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP