29.06.07 Läänemeri


Noormeeste koondis sai III ja tütarlaste koondis IV koha Läänemeremängudel

29.juunist kuni 01. juulini 2007 toimusid Mecklenburg - Vorpommernis,
Neubrandenburgis, Saksamaal viiendat korda noortele Läämemeremaade mängud.
Eesti 1991 nooormeeste koondis saavutas 3. koha ja 1992 tütarlaste koondis 4. koha.
Eile jõudsid käsipallurid koju tagasi ning meil on võimalus lisada veel võistluste
kohta informatsiooni.

1991 koondis noormehed:
30.06.07 10:40 Eesti - Poola 22-8 (12-1)
Eesti: Mikk Pinnonen 6, Uku- Tanel Laast 4, Erkki Junonainen 4,
Sander Sõstra 2, Jorma Käsper 2, Madis Kokkota 2, Kerdo Vainumäe 1,
Rando-Juku Sirkas 1.
30.06.07 13:20 Eesti - Valgevene 22-16 (14-8)
Eesti: Mikk Pinnonen 7, Uku-Tanel Laast 6, Erkki Junolainen 3, 
Jorma Käsper 1, Madis kokkota 2, Kerdo Vainumäe 2,
Rando -Juku Sirkas 1.
30.06.07 16:00 Saksamaa/Berliini regioon - Eesti 16-16 (11-10)
Eesti: Mikk Pinnonen 4, Uku-Tanel Laast 2, Erkki Junolainen 2,
Madis Kokkota 2, Kerdo Vainumäe 3, Rando -Juku Sirkas  2
Priit Jõks 1.
Alagrupis saavutati 1 koht.

01.07.07 Eesti - Rootsi (poolfinaal) 19-23 (8-11)
Eesti: Mikk Pinnonen 9, Uku-Tanel Laast 5, Erkki Junolainen 2,
Jorma Käsper 2, Madis Kokkota 1.
01.07.07 3.-4. koha mäng Eesti - Valgevene 18-11 (8-4)
Eesti: Mikk Pinnonen 2, Uku-Tanel Laast 6, Erkki Junolainen 2,
Sander Sõstra 3, Madis Kokkota 2, Rando -Juku Sirkas 2,
Priit Jõks 1.

Mikk Pinnonen'i autasustati turniiri resultatiivseima ja parima mängija tiitliga.

Lõppjärjestus:
1. Saksamaa
2. Rootsi
3. Eesti
4. Valgevene
5....

1992 koondis tütarlapsed:
30.06.07 10:40 Eesti - Poola 20-11 (8-4)
Eesti: Anneta Jefimova 2, Valeria Malkova 5, Kim-Ly Hoang 3, Valeria Slogis 3,
Valeria Vihreva 7.
30.06.07 13:20 Eesti - Valgevene 19-16 (19-9)
Eesti: Valeria Vihreva 8, Valeria Slogis 1, Kim-Ly Hoang Hoang 4,
Valeria Malkova 2, Anneta Jefimova 2, Hanna Rein 1, Alina Bezko 1.
30.06.07 16:00 Leedu - Eesti 17-5 (10-5)
Eesti: Valeria Vihreva 3, Kim-Ly Hoang 1, Valeria Malkova 1.
01.07.07 Eesti-Rootsi (poolfinaal) 11-12 (6-5)
Eesti: Valeria Malkova 3, Valeria Vihreva 6, Valeria Slogis 1, Anneta Jefimova 1.
01.07.07 3.-4. koha mäng Eesti - Leedu 12-13 (9-8)
Eesti: Valeria Malkova 1, Valeria Vihreva 8, Valeria Slogis 1,
Kim-Ly Hoang 1, Alina Bezko 1.

Valeria Vihreva't autasustati kui turniiri resultatiivsemat mängijat.

Lõppjärjestus:
1. Rootsi
2. Saksamaa
3. Leedu
4. Eesti
5. Valgevene
6....

1991 noormeeste koondise koosseis:
Rasmus Ots - Viljandi HC, Erkki Junolainen- HC Tallas, Rando-Juku Sirkas-HC Kehra,
Priit Jõks - HC Põlva, Tõnis Pool - HC Viimsi, Madis Kokkota - HC Viimsi, Mikk Pinnonen
HC Viimsi, Kerdo Vainumäe- Kristiine SK, Andres Suviste - Kristiine SK, Uku-Tanel Laast-
Kristiine SK, Jorma Käsper - Kristiine SK, Sander Sõstra - Kristiine SK.
Peatreener Raivo Laast, treener Ahmed Porkveli.

1992 tütarlaste koondise koosseis:
Linda Veski- Reval-Sport, Anneta Jefimova - Reval-Sport, Kim-Ly Hoang Reval-Sport,
Anna Gontsarova - Reval-Sport, Margit Lehiste- HC Põlva, Hanna Rein - HC Põlva,
Valeria Malkova - SK Dvigatel, Valeria Slogis - SK Dvigatel, Valeria Vihreva - SK Dvigatel,
Evelina Zdanova - SK Dvigatel, Anastassija Mitofanova -Reval-Sport, Alina Bezko -
SK Dvigatel. 
Peatreener Marina Politova, treener Alla Londak. 

 

Viimati muudetud: 03.07.2007
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP