06.10.09 Põlva cup


Rahvusvaheline noormeeste käsipalliturniir PÕLVA CUP 2009

Möödunud nädalavahetusel 03.-04.10.09 toimus Põlvas (Mesikäpa Hallis, Põlva Tervisekeskuses ja Põlva
Keskkoolis) rahvusvaheline noormeeste käsipalliturniir Põlva Cup 2009. Turniiril osales  kokku 32
võistkonda Lätist, Leedust ja Eestist.
Võistlused toimusid järgmistes vanuseklassides:
noormehed 1993, noormehed 1995, noormehed 1997 ja noormehed 1999.

Põlva Cup 2009 tulemused            
           
                   
P-1993 1. Põlva SK 1   -  Risto Salla, Harri Oberg, Tõnu Jõks, Indrek Neeme, Kaarel Kõiv,   
    Tauri Treier, Andris Pai, Rando Tamm, Samuel Puna, Lauri Lammertson  
    Treener Kalmer Musting          
  2. Dobele                
  3. Põlva SK 2 - Raiko Rudissaar, Taavi Tilgre, Andreas Rikken, Kristjan Salundi,  
    Sander Mandel, Markus Käo, Ragnar Käsk, Kevin Klimov, Marius Viitkar,   
    Alvar Tint, Carl-Robert Linnupuu, Kristjan Juks. Treener Rein Suvi    
  4. Skriveri                
  5. Viljandi SK              
  6. SK Tapa              
  7. Panevezys              
  8. Pasvalys              
  9. Tartu ASK              
  10. Aruküla SK              
                   
P-1995 1. Põlva SK   -  Robin Oberg, Henri Hiiend, Mihkel Muld, Remy Rõbakov, Elias-Rafael  
    Toming, Janar Kopli, Gabriel Usin, Klaus-Peeter Rüütli, Erki Kannik, Siimo   
    Tigasson, Priit Pihus, Tarmo Salundi, Hendrik Varul      
    Treener Rein Suvi            
  2. Pasvalys              
  3. Valga Käval              
  4. Panevezis 1              
  5. HC Kehra              
  6. Panevezis 2              
  7. HC Tallas              
  8. Olaine                
                   
P-1997 1. Põlva SK   - Martin Ahvenainen, Jürgen Adamson, Hardi Põder, Ander Sõrmus,   
    Kaarel Raidmets, Elar Vanahunt, Sander Ojatamm, Romet Lammertson,   
    Carl-Eric Uibo, Sander Sarapuu, Kristo-Siim Vidrik, Robin Sillamäe, Markel   
    Veiko. Treenerid Kalmer Musting ja Rein Suvi      
  2. SK Tapa              
  3. Pasvalys              
  4. Viljandi SK              
  5. HC Tallas              
  6. Panevezis               
  7. Tartu ASK              
                   
P-1999 1. Põlva SK   - Keiro-Peeter Kottisse, Martti Vaino, Martten Piirilaht, Marken Järv,  
    Eedi Jäger, Alfred Timmo, Karl Kannik, Simmo Tintso, Christofer Viilop,  
    Mathias Rebane, Kevin Klaus, Kenar Sallok, Raimond-Eric Jaanus  
    Treener Kalmer Musting          
  2. HC Tallas 1              
  3. Tervete                
  4. Tartu ASK              
  5. HC Kehra              
  6. Valga Käval              
  7. HC Tallas 2              

Viimati muudetud: 06.10.2009
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP