SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool võistkond on 2021 Eesti karikavõitja tütarlaste A vanuseklassi käsipallis

17.10.2021

SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool võistkond on 2021 Eesti karikavõitja tütarlaste A vanuseklassi käsipallis

16.-17. oktoober 2021 toimusid Kristiine spordihallis tütarlaste A (2002 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Viis naiskonda mängisid üks kord turniirisüsteemis omavahel läbi.

Tulemused

 

Lõppjärjestus:

1. SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool  treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva, Marina Karžetskaja

2. HC Kehra  treenerid Toomas Heinla, Indrek Lillsoo

3. Aruküla SK/Mistra  treenerid Andrus Rogenbaum, Taavi Tibar, Aivar Truberg

4. HC Tabasalu  treenerid Merit Moro, Kerli Jõks, Mikk Koppel

5. SK Reval-Sport/Kopli  treener Jelizaveta Petrunina

 

 EKV 2021 A klass karikavõitja SK Reval-Sport_Tallinna Spordikool.jpg

I

SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool

1

Darja Belokurova

2

Elizaveta Mironova

3

Angelika Ostrovskaja

4

Angelika Šalk

5

Marianna Kireeva

6

Beata Gajevskaja

7

Diana Laosaar

8

Karina Paju

9

Valeria Sohhina

10

Elina Tšerkassova

11

Anna Rakov

12

Maria Mironova 

13

Anastasija Bušina

14

Inga Bušina

15

Alina Karzubova

16

Maria Škaljonok

Treener:

Jelena Mihailova

Treener:

Ella Kungurtseva

Treener:

Marina Karžetskaja


EKV 2021 A klass II koht HC Kehra.jpg

II

HC Kehra

1

Merili Heinla

2

Kuuskla Heete

3

Lili-Marleen Püi

4

Karoliine Nijard

5

Milana Leoke-Bosenko

6

Alisa Grabarskaja

7

Katarina Übner

8

Alina Bai

9

Carola Otspere

10

Isabel Nee

11

Karola-Lisette Epner

12

Nora Randmäe

13

Lili Marleen Vader

14

Nora Int

15

Stella Jepiselg

16

Karina Kuul

Treener:

Toomas Heinla

Treener:

Indrek Lillsoo

 

EKV 2021 A klass III koht Aruküla SK_Mistra.jpg

III

Aruküla SK/Mistra

1

Aleksandra-Jennifer Mednikova

2

Anete Vare

3

Caroly Aruvel

4

Sandra Parve

5

Karelina Eliise Tammaru

6

Kertu Sassiad

7

Aveli Aavik

8

Karmen Vaiksaar

9

Merili Samuli 

10

Marie-Helen Vilberg

11

Annabel Aavik

12

Anastasija Pavlova

Treener:

Andrus Rogenbaum

Treener:

Taavi Tibar

Treener:

Aivar Truberg

 

EKV 2021 A klass parim mängija Anastasija Bušina SK Reval-Sport_Tallinna Spordikool.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Anastasija Bušina SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool naiskonnast

EKV 2021 A klass parim väravavaht Darja Belokurova SK Reval-Sport_Tallinna Spordikool.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Darja Belokurova samuti SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool naiskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Angelika Šalk

SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool

2.

Merili Heinla

HC Kehra

3.

Aleksandra-Jennifer Mednikova

Aruküla SK/Mistra

4.

Laura Kärner

HC Tabasalu

5.

Angelina Samoylova

SK Reval-Sport/Kopli

Lisainfo: http://handball.ee/est/2021-EKV-TA

 
Banner Banner Banner Banner Banner