Aruküla SK võistkond on 2022 Eesti meister noormeeste D2-vanuseklassi käsipallis

05.06.2022

Aruküla SK võistkond on 2022 Eesti meister noormeeste D2-vanuseklassi käsipallis

3.-5. juuni 2022 toimus Põlva Mesikäpa Hallis ja Viimsi Kooli Spordikeskuses noormeeste D2 (2010 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi teine ja ühtlasi viimane etapp Eesti 2022 meistrivõistlustel käsipallis. Kolmteist meeskonda mängisid I etapil ühes seitsmeses ja ühes kuueses alagrupis üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis. II etapil mängiti vastavalt alagruppide tulemustele A-finaalturniiri grupis kohtadele 1.-7. ja B-finaalturniiri grupis kohtadele 8.-13. üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis.

Tulemused

Lõppjärjestus:

1. Aruküla SK  treenerid Andrus Rogenbaum, Toivo Järv

2. Põlva KPK/Põlva SK  treener Kalmer Musting

3. Valga KK Käval  treener Andris Uibo

4. HC Kehra  treener Ranet Sirkas

5. HC Tallinn  treener Ragnar Põldma

6. SK Tapa/Tapa valla SK  treener Elmu Koppelmann

7. Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu  treener Marko Koks

8. Tallinna Käsipalliakadeemia 1  treener Martin Kokkuta

9. Tallinna Käsipalliakadeemia 2  treener Sander Traks

10. HC Tabasalu  treener Cristlin Kuldmaa

11. HC Tallas  treener Mihkel-Matteus Luik

12. HC Viimsi  treener Jarno Nurm

13. SK Reval-Sport  treener Martin Noodla

 

Eesti Meister 2022 D2 Aruküla SK.JPG

I

Aruküla SK

1

Kristofer Tann

2

Denis Kašuba

3

Marten Teino

4

Magnus Kask

5

Toomas Kangur

6

Uku Korjus

7

Sebastian Nõlva

8

Ats Korjus

9

Maikel Magnus Välja

10

Egert Andri Pavljutsok

11

Harri Raukas

12

Risto Köst

13

Uku Madis Sõnajalg

14

Johannes Kasemaa

15

Henri Bernhardt

16

Kaur Karson

Treener:

Andrus Rogenbaum

Treener:

Toivo Järv

 

EMV 2022 D2 II koht Põlva Spordikool.JPG

II

Põlva KPK/Põlva SK

1

Gregor Gondiu

2

Daniel Haabma

3

Oliver Järvela

4

Silver Järvela

5

Riivo Jermotšenko

6

Martin Kähr

7

Mathias Lihtmaa

8

Remy Lokk

9

Richard Orti

10

Benor Perlov

11

Rasmus Eric Rose

12

Jüri Saan

13

Raul Tohva

14

Kristofer Tootsman

15

Jakob Urman

16

Romet Vool

Treener:

Kalmer Musting

 

EMV 2022 D2 III koht Valga Käval.JPG

III

Valga KK Käval

1

Rando Liiskmaa

2

Egor Akulits

3

Raimo Siimon

4

Mihkel Lepik

5

Rico-Randel Kasuk

6

Artur Kase

7

Nikita Jänes

8

Christofer Mattias Rennu

9

Kert Raide

10

Jegor Derda

Treener:

Andris Uibo

 

EMV 2022 parim mängija Uku Korjus Aruküla SK.JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Uku Korjus Aruküla SK meeskonnast

EMV 2022 D2 parim väravavaht Rasmus Eric Rose Põlva Spordikool.JPG

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Rasmus Eric Rose Põlva KPK/Põlva SK meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

   
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Toomas Kangur

Aruküla SK

2.

Romet Vool

Põlva KPK/Põlva SK

3.

Rico-Rander Kasuk

Valga KK Käval

4.

Marek Joost

HC Kehra

5.

Hubert Lippus

HC Tallinn

6.

Rikardo Tuder

SK Tapa/Tapa valla SK

7.

Leonhard Pertelson

Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu

8.

Gustav Pihl

Tallinna Käsipalliakadeemia 1

9.

Bert Soolo

Tallinna Käsipalliakadeemia 2

10.

Kenert Kippari

HC Tabasalu

11.

Daniel Sankovitš

HC Tallas

12.

Jarek Ringo

HC Viimsi

13.

Otto Mägi

SK Reval-Sport

         

Lisainfo: http://handball.ee/est/2022-EMV-PD2

 
Banner Banner Banner Banner Banner