Aruküla Spordiklubi võistkond on 2021 Eesti karikavõitja noormeeste D2-vanuseklassi käsipallis

17.10.2021

Aruküla Spordiklubi võistkond on 2021 Eesti karikavõitja noormeeste D2-vanuseklassi käsipallis

15.-17. oktoober 2021 toimusid Kehra Spordihoones noormeeste D2 (2010 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Kahel esimesel päeval mängiti alagrupimänge ning viimasel mängupäeval 17. oktoober mängisid võistkonnad kohamänge 1.-6. koht ja 7.-10. koht.

Tulemused

Lõppjärjestus:

1. Aruküla Spordiklubi  treenerid Andrus Rogenbaum, Toivo Järv, Rauno Kopli, Avo Möls

2. Valga KK Käval  treener Andris Uibo

3. Põlva KPK/Põlva SK  treenerid Kalmer Musting, Joonas Vassiljev

4. HC Kehra  treener Ranet Sirkas

5. SK Tapa/Tapa valla SK  treener Elmu Koppelmann

6. Tallinna Käsipalliakadeemia 1  treener Martin Kokkuta

7. HC Tallas/Tallinn  treener Ragnar Põldma

8. Tallinna Käsipalliakadeemia 2  treener Sander Traks

9. HC Viimsi  treener Jarno Nurm

10. SK Reval-Sport  treenerid Martin Noodla, Janek Veltmann, Sten-Erik Lepp

 

 EKV 2021 D2 klass karikavõitja Aruküla SK.JPG

I

Aruküla Spordiklubi

1

Marten Teino

2

Toomas Kangur

3

Uku Korjus

4

Sebastian Nõlva

5

Risto Köst

6

Uku Madis Sõnajalg

7

Harold-Manfred Vilberg

8

Magnus Kask

9

Egert Andri Pavljutsok

10

Maikel Magnus Välja

11

Johannes Kasemaa

12

Ats Korjus

13

Harri Raukas

14

Jarek Kardsepp

15

Kaur Kerson

16

Kristofer Tann

Treener:

Andrus Rogenbaum 

Treener:

Toivo Järv 

Treener:

Rauno Kopli

Treener:

Avo Möls


EKV 2021 D2 klass II koht Valga KK Käval.JPG  

II

Valga KK Käval

1

Rando Liiskmaa

2

Egor Akulitš

3

Raimo Siimon

4

Mihkel Lepik

5

Rico-Randel Kasuk

6

Artur Kase

7

Nikita Jänes

8

Cristofer Mattias Rennu

9

Martin Kronberg

Treener:

Andris Uibo 


  EKV 2021 D2 klass III koht Põlva KPK_Põlva SK.JPG

III

Põlva KPK/Põlva SK

1

Kristofer Tootsman

2

Remy Lokk

3

Jakob Urman

4

Romet Vool

5

Jüri Saan

6

Oliver Järvela

7

Silver Järvela

8

Mathias Lihtmaa

9

Richard Orti

10

Gregor Gondiu

11

Martin Kähr

12

Riivo Jermotšenko

13

Rasmus Eric Rose

14

Benor Perlov

15

Daniel Haabma

Treener:

Kalmer Musting

Treener:

Joonas Vassiljev 


  EKV 2021 D2 klass parim mängija Uku Korjus Aruküla SK.JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Uku Korjus Aruküla Spordiklubi meeskonnast

 EKV 2021 D2 klass parim väravavaht Rasmus Eric Rose Põlva KPK_Põlva SK.JPG

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Rasmus Eric Rose Põlva KPK/Põlva SK meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Toomas Kangur

Aruküla Spordiklubi

2.

Rico-Randel Kasuk

Valga KK Käval

3.

Romet Vool

Põlva KPK/Põlva SK

4.

Kevin Markus Hannus

HC Kehra

5.

Kerdo-Marten Jürnas

SK Tapa/Tapa valla SK

6.

Oskar Mathias Antons

Tallinna Käsipalliakadeemia 1

7.

Hubert Lippus

HC Tallas/Tallinn

8.

Johan Mathias Krämann

Tallinna Käsipalliakadeemia 2

9.

Karl Hugo Priilaht

HC Viimsi

10.

Kirill Sibanov

SK Reval-Sport


Lisainfo: http://handball.ee/est/2021-EKV-PD2 

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner