Kalevi spordihallis toimub 31. augustist kuni 2. septembrini rahvusvaheline meeste käsipalliturniir Tallinn Men Handball Cup 2018.

21.08.2018

Kalevi spordihallis toimub 31. augustist kuni 2. septembrini rahvusvaheline meeste käsipalliturniir Tallinn Men Handball Cup 2018.

Järjekorras üheksateistkümnes turniir peetakse 8 klubivõistkonna osavõtul – Hammarby IF (Rootsi meistriliiga), Granitas-Karys Kaunas (Leedu meistriliiga), Helsinki IFK (Soome meistriliiga), St. Peterburg 2 (Venemaa esiliiga), HC Kehra Horizon Pulp &Paper, HC Tallinn, HC Viimsi/Tööriistamarket ja Aruküla Audentes (kõik Eesti meistriliiga). 

HAMMARBY IF ROOTSIST ON TURNIIRI TÕMBENUMBER 

Turniiri korraldajaklubi HC Tallinn tegevjuht Risto Lepp soovib anda Eesti võistkondadele võimaluse mõõtu võtta tugevate välisklubidega. “Tänavune tõmbenumber on kindlasti Rootsi meistriliiga suurte traditsioonidega klubi Hammarby IF, kes oli Rootsi parim võistkond 2006-2008. Eelmisel hooajal jäi Stockholmi võistkond riigi parimas sarjas 14 võistkonna konkurentsis üheksandaks. Aga kindlasti näitavad atraktiivset käsipalli ka turniiri eelmise hooaja võitja ja agressiivse kaitsemeeskonnana tuntud Leedu profiklubi Granitas-Karys, Venemaa tippklubi St. Peterburgi duubelmeeskond ja eestlaste Ardo Puna ning Sten Toomlaga mehitatud Helsinki IFK”, lausus Lepp. 

SISSEPÄÄS TASUTA 

Pealtvaatatele tasuta sissepääsuga olev turniir mängitakse Kalevi spordihallis (Juhkentali 12) reedel kell 11:00 – 21:15 ning laupäeval kell 10:00 – 21:15. Pühapäeval on kavas kohamängud – 7.-8. koha mäng kell 10:00, 5.-6. koha mäng kell 11:30, 3.-4. koha mäng kell 13:00 ja finaal kell 14:45. Reedel ja laupäeval on mängu pikkus 2 x 25 min ning pühapäeval 2 x 30 min.


TALLINN MEN HANDBALL CUP 2018 AJAKAVA:

reede, 31. august 

11:00 HC Viimsi/Tööriistamarket – HC Tallinn

12:20 Hammarby IF – Helsinki IFK

13:40 St. Petersburg 2 – HC Kehra Horizon Pulp&Paper

15:00 Aruküla/Audentes – Granitas-Karys Kaunas

16:20 Helsinki IFK – HC Viimsi/Tööriistamarket

17:40 HC Tallinn – Hammarby IF

19:00 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Aruküla/Audentes

20:20 Granitas-Karys Kaunas – St. Petersburg 2

 

laupäev, 1. september 

10:00 Aruküla/Audentes – St. Petersburg 2

11:20 Hammarby IF – HC Viimsi/Tööriistamarket

12:40 HC Tallinn – Helsinki IFK

14:00 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Granitas-Karys Kaunas

16:20 B-poolfinaal 1: A3 – B4

17:40 B-poolfinaal 2: B3 – A4

19:00 Poolfinaal 1: A2 – B1

20:20 Poolfinaal 2: B2 – A1

 

pühapäev, 2. september

10:00 7.-8. koha mäng

11:30 5.-6. koha mäng

13:00 3.-4. koha mäng

14:45 finaal

Korraldaja. HC Tallinn , www.hctallinn.ee  

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP