HC Tallinn pressiteade: Stockholmi klubi Hammarby IF võitis hooajaeelsel meeste klubide käsipalliturniiril Tallinn Men Handball Cup esikoha

02.09.2018

HC Tallinn pressiteade: Stockholmi klubi Hammarby IF võitis hooajaeelsel meeste klubide käsipalliturniiril Tallinn Men Handball Cup esikoha

Rootsi meistriliiga klubi oli finaalis 35:23 (19:13) üle soomlaste Helsinki IFK-st. Pronksimängus võitis turniiri eelmise hooaja võitja Granitas-Karys Kaunas 30:28 HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi meeskonna. Viienda koha teenis korraldajaklubi HC Tallinn, kes oli 37:29 parem Venemaa esiliiga St. Peterburgi võistkonnast. Kaheksandaks jäi Aruküla/Audentes, kes oli peale viigiliselt 24:24 lõppenud normaalaega karistusvisetega 27:25 üle HC Viimsi/Tööriistamarketist.  

Turniiri All-Star koosseisu valiti Helsinki IFK-st serblasest väravavaht Borislav Vladisavljevic ja venelasest paremäär Vladimir Kapinski. Rootslastest kuulusid sümboolsesse koosseisu vasakäär Andreas Halvarsson, vasaksisemine Adam Norman ja joonemängija Adam Blanche. Parima mängujuhi auhind kuulus HC Kehra ukrainlasele Dmitri Jankõvskile ja paremsisemise auhind läks Kaunase klubi mängija Tadas Bucinskasele.

Tulemused:

reede, 31. august

11:00 HC Viimsi/Tööriistamarket – HC Tallinn 13:22 (3:9)
12:20 Hammarby IF – Helsinki IFK 31:23 (13:11)
13:40 St. Petersburg 2 – HC Kehra Horizon Pulp&Paper 28:30 (11:14)
15:00 Aruküla/Audentes – Granitas-Karys Kaunas 17:30 (10:15)
16:20 Helsinki IFK – HC Viimsi/Tööriistamarket 33:19 (17:12)
17:40 HC Tallinn – Hammarby IF 20:23 (9:14)
19:00 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Aruküla/Audentes 28:21 (17:9)
20:20 Granitas-Karys Kaunas – St. Petersburg 2 32:19 (15:9)

laupäev, 1. september

10:00 Aruküla/Audentes – St. Petersburg 2 23:29 (12:14)
11:20 Hammarby IF – HC Viimsi/Tööriistamarket 27:9 (10:2)
12:40 HC Tallinn – Helsinki IFK 23:26 (11:12)
14:00 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Granitas-Karys Kaunas 20:29 (6:12)
16:20 B-poolfinaal 1: A3 HC Tallinn – B4 Aruküla/Audentes 23:21 (11:9)
17:40 B-poolfinaal 2: B3 St. Peterburg 2 – A4 HC Viimsi/Tööriistamarket 31:21 (17:10)
19:00 A poolfinaal 1: A2 Helsinki IFK – B1 Granitas-Karys Kaunas 25:23 (10:14)
20:20 A-poolfinaal 2: B2 HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – A1 Hammarby IF 14:30 (5:20)

pühapäev, 2. september

10:00 7-8. koha mäng HC Viimsi/Tööriistamarket – Aruküla/Audentes 25:27 (24:24, 14:9)
11:30 5-6. koha mäng HC Tallinn – St. Peterburg 2 37:29 (16:16)
13:00 3-4. koha mäng HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – Granitas-Karys Kaunas 28:30 (15:11)
14:45 finaal Helsinki IFK – Hammarby IF 35:23 (13:19)

 hctallinn.ee

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP