Viljandi Spordikool on 2018 Eesti karikavõitja noormeeste B vanuseklassi käsipallis

07.10.2018

Viljandi Spordikool on 2018 Eesti karikavõitja noormeeste B vanuseklassi käsipallis

05.-07 oktoober 2018 toimus Viljandi Spordihoones selle aasta Eesti karikavõistlus noormeeste B vanuseklassi käsipallis. Üheksa meeskonda (mängijad 2002 ja hiljem sündinud noormeestest) mängisid kolmeliikmelistes alagruppides, kust edasi kaks paremat mängisid karikavõistluste 1.-6. koha peale ning alagruppide viimased 7.-9. koha peale.

Lõppjärjestus:
1. Viljandi Spordikool treener Marko Koks
2. Spordiklubi Tapa treener Aron Jaanis
3. Põlva Spordikool treener Rein Suvi
4. HC Kehra treener Janar Mägi
5. HC Viimsi treener Ain Pinnonen
6. HC Tallas treener Jüri Lepp
7. HC Tallinn treener Heldur Sepp
8. Aruküla Spordiklubi treener Andrus Rogenbaum
9. Valga Käval treener Andris Uibo

Tulemused


2018 EKV PB I koht Viljandi SK.jpg

I

Viljandi Spordikool

1

Kaidar Keres

2

Kevin Hunt

3

Aleksander Pertelson

4

Karl Kask

5

Carl-Alex Kukk

6

Hendrik Koks

7

Martin Braun

8

Robin Liinsoo

9

Mihkel Lõpp

10

Kenno Toom

11

Oliver Ruut

Treener:

Marko Koks

 

 2018 EKV PB II koht SK Tapa.jpg

II

Spordiklubi Tapa

1

Jens Ülesoo

2

Tanel Kari

3

Madis Valk

4

Lauri Lande

5

Arles Abel

6

Endrik Jaanis

7

Markus Roosipuu

8

Ilja Kosmirak

9

Sergo Leht

10

Sten Reinvart

11

Roger Muskat

12

Karl Kramm

13

Artur Morgenson

Treener:

Aron Jaanis

 

 2018 EKV PB III koht Põlva SK.jpg

III

Põlva SK

1

Markus Lina

2

Sten-Silver Tigas

3

Gabriel Villako

4

Tanel-Kaimar Ritsmann

5

Priit Luuk-Luuken

6

Lauri Land

7

Ken-Martti Holberg

8

Andero Viljus

9

Robin-Sulev Mahlakas

10

Mihkel Maspanov

11

Kermo Saksing

12

Patric Kurvits

Treener:

Rein Suvi

 

2018 EKV PB turniiri parim väravavaht M. Valk.jpg

Võistluste parimaks väravavahiks valiti Madis Valk Spordiklubi Tapa meeskonnast

 

2018 EKV PB turniiri resultatiivseim mängija A. Pertleson.jpg

Võistluste parimaks mängijaks valiti kui ka resultatiivseimaks mängijaks tuli Aleksander Pertelson Viljandi Spordikooli meeskonnast

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Mihkel Lõpp

Viljandi SK

2.

Roger Muskat

SK Tapa

3.

Kermo Saksing

Põlva SK

4.

Nikita Makovei

HC Kehra

5.

Kregor Jakobson

HC Viimsi

6.

Patrick Padjus

HC Tallas

7.

Robin Paal

HC Tallinn

8.

Arno Vare

Aruküla SK

9.

Stiven Teevere

Valga Käval

 

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP