Viljandi Spordikool on 2015 Eesti karikavõitja noormeeste 2004 ja nooremad vanuseklassis

05.10.2015

Viljandi Spordikool on 2015 Eesti karikavõitja noormeeste 2004 ja nooremad vanuseklassis

03.-04.oktoober 2015 toimusid Randvere kooli spordisaalis selle aasta Eesti karikavõistlused noormeeste 2004 ja hiljem sündinud vanuseklassi käsipallis. Üheksa meeskonda jagati kolme alagruppi, kus mängiti omavahel turniirisüsteemis läbi kõikide alagrupikaaslastega. Alagrupimängudele järgnesid kohamängud.

Lõppjärjestus:
1. Viljandi Spordikool treener Marko Koks
2. Põlva Spordikool 1 treener Kalmer Musting
3. Spordiklubi Tapa treener Elmu Koppelmann
4. Aruküla Spordiklubi treenerid Toivo Järv ja Andrus Rogenbaum
5. Käsipalliklubi HC Tallinn 1 treener Madis Kokkuta, Heldur Sepp
6. Põlva Spordikool 2 treener Kalmer Musting
7. Käsipalliklubi HC Tallinn 3 treener Ergo Rohi
8. Spordiklubi HC Tallas treener Kaspar Lees
9. Käsipalliklubi HC Tallinn 2 treenerid Risto Kals, Ainar Estra

Tulemused ja kokkuvõte

Hendrik Koks turniiri parim mängija

 

 

 

 

 

 

 

 


Turniir parimaks mängijaks valiti Hendrik Koks Viljandi Spordikoolist ja

Madis Valk SK Tapa turniiri parim väravavaht

 

 

 

 

 

 

 

 

parimaks väravavahiks Madis Valk spordiklubi Tapa.

2015 Eesti karikavõitja käsipallis poisid 2004 ja nooremad

I

Viljandi SK

1

Hendrik Koks

2

Robin Liinsoo

3

Kaidar Keres

4

Karl Kask

5

Simo Verrev

6

Gert-Marten Kaup

7

Jakko Püvi

8

Keiro Karu

9

Martin Vendelin

10

Jürgen Aas

11

Jaan-Paul Varik

Treener:

Marko Koks

 Viljandi SK P2004 I koht

 

 

 

 

 

 

 

II koht

II

Põlva SK 1

1

Karl Markus Kannel

2

Kevin Tühis

3

Randel Matthias Lepp

4

Lex Trevor Parman

5

Andero Viljus

6

Hendrik Kink

7

Kevin Pütt

8

Reno Ostra

9

Joonas Vassiljev

10

Tauri Vijar

Treener:

Kalmer Musting

 Põlva SK 1 P2004 II koht

 

 

 

 

 

 

 

 

III koht

III

SK Tapa

1

Marcus Rättel

2

Ilja Kosmirak

3

Kevin Kask

4

Robin Müntser

5

Madis Valk

6

Kristian Kärt

7

Karl Kramm

8

Meelis Metsa

9

Sten Pullisaar

10

Nevil Kütt

11

Trivo Valgurand

12

Jan Valdmann

Treener:

Elmu Koppelmann

 

SK Tapa P2004 III koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Robin Liinsoo

Viljandi SK

2.

Kevin Tühis

Põlva SK 1

3.

Marcus Rättel

SK Tapa

4.

Mattias Paenurm

Aruküla SK

5.

Daaniel Luts

HC Tallinn 1

6.

Aron Saarna

Põlva SK 2

7.

Stefan Vaaks

HC Tallinn 3

8.

Urmas Rõuk

HC Tallas

9.

Mark Lillenberk

HC Tallinn 2

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP