Tänastest esiliiga mängudest väljusid võitjatena põlvakad

03.11.2022

Tänastes esiliiga kohtumistes läksid vastamisi Põlva/Arcwood ja HC Tallas ning Tall SK/Mistra ja Coop Põlva. Võitjatena väljusid võitlusest Arcwood, kui alistas HC Tallase seisuga 38:31 ning Coop Põlva, võites Tall SK/Mistra meeskonda seisuga 24:31

Põlva/Arcwoodi resultatiivsemad mängijad olid Olari Paumets 11 väravaga, Raido Peedomaa 5 väravaga ning Mihkel Tamm ja Rasmus Käo panustasid 4 väravaga. “Häälestusime tänaseks mänguks küll täie tõsidusega, kuid platsil selgus, et suurem osa võistkonnast ei olnud nii tugevaks lahinguks siiski valmis. Teisel poolajal suutsime veidi paremini tegutseda ja mängu enda kasuks kallutada. Samas tuleb anda au noortele tulevikutegijatele, kes esitasid südika partii ja näitasid oma sisu,” kommenteeris tänast mängu HC Tallasega Arcwoodi esindaja Markus Käo.

HC Tallase parimateks väravaküttideks olid Henri Markus Takkis 9 väravaga, Kaspar Padjus 8 väravaga ja Markus Arik 6 väravaga. Mängija Kaspar Padjuse arvates algas tänane mäng hästi: “Suutsime eelmise hooaja võitjatega mängida punkt-punkti haaval peaaegu terve esimese poolaja. Selles mängus särasime rünnakul, saime palju viskeid ja ka palju väravaid.  Me ei läinud mängule võitu jahtima, tahtsime saada hea kogemuse ja selle ka saime. Võitlesime lõpuni välja ja saame mänguga väga rahule jääda.”

Coop Põlva resultatiivsemad mängijad olid Kermo Saksing 11 väravaga, Karl Markus Kannel 7 väravaga ja Randel Matthias Lepp 5 väravaga. “Mängu alguses olime suht tasavägised, kuid poolaja lõpuks saime siiski suurema vahe sisse. Teisel poolajal suutsime oma edu hoida - proovisime vastaste kiireid maha võtta ja hoidsime kaitset aktiivsena. Realiseerimisega olime täna väga rahul, kaitses olid mõned praagid, kuid pallikaotusi oli võrreldes eelnevate mängudega palju vähem,” kommenteeris mängu Mistraga Coop Põlva mängija Reio Kähr.

Tall SK/Mistra parimad väravaviskajad olid Danel Žigadlo ja Arno Vare 6 väravaga ning Raigo Pennula 5 väravaga. Mistra mängija Patrick Padjuse sõnul oli tänane mäng pettumust valmistav: “Esimesel poolajal ei suutnud me realiseerida oma võimalusi ja kaitses mängisime lohakalt. Pärast mitmeid kaheminutilisi karistusi jäime 9-ga taha. Kuigi suutsime teisel poolaja vahe saada 3 peale, ei õnnestunud skoori ilusamaks teha. Väravavahid mängisid rahuldavalt, kuid kaitses oli liiga palju praaki.”

 

Järgmised esiliiga mängud:

06.11.22  16:30   Viimsi kooli spordihoone         Tallinna KA/Audentes vs HC Kehra/Primend

08.11.22  18:00   Kehra Spordihoone                  HC Kehra/Primend vs Viljandi SK/Pärnu

08.11.22  19:00   Tapa Spordikeskus                   SK Tapa/Tapa valla SK vs Põlva/Arcwood

10.11.22  19:00   Viimsi kooli spordihoone          HC Viimsi vs Coop Põlva

10.11.22  19:30   Kuristiku Gümnaasium             HC Tallas vs HC Tallinn 2

 

Foto: Põlva/Arcwood alistas tänases võitluses HC Tallasse (Helin Potter/Eesti Käsipalliliit)

 
Banner Banner Banner Banner Banner