Esiliiga võitlus lõppes Tall SK/Mistra võiduga

26.10.2022

Eilses esiliiga mängus astusid vastamisi Valga Käval ja Tall SK/Mistra. Mängu lõppseis tablool näitas 24:38 Tall SK/Mistra kasuks.

Valga Kävali resultatiivsemad mängijad olid Ken Rasmus Kiis 7 väravaga, Kert Mõistus 6 väravaga ning Ain-Alar Pundonen ja Ingmar Kasuk 3 väravaga. Valga Kävali mängiva treeneri Veiko Luige sõnul läksid mehed täna mängule teise koosseisuga ning otsustasid mänguplatsile saata ainult noored: “Enne mängu mõtlesime, et las noored mängivad ning kui keegi tahab vahetust, siis laseme alles veteranidel mängida.” Veel lisas Luik, et tema arvates mängib Mistra sel hooajal kõige kiiremat käsipalli esiliigas: “Tempo on neil väga kiire ja see pani meie poisid ka päris usinalt jooksma. Esimese poolajaga võib päris rahule jääda - esimese poolaja vahe oli kuus, suutsime veel enam-vähem mängus püsida ja ei olnudki nii hull. Meil pingil oli 3 vahetust ja teisest hooajast oli arvata, et tekib väsimus ja Mistra jookseb meist üle.”

Treener Veiko Luik on tiimiga üldkokkuvõttes rahul: “Noored suutsid mind täna üllatada ning ka praaki oli võrreldes viimaste mängudega vähemaks jäänud. Tore, et noortel on veel tahtmist mängida ja ei ole veel käega löönud. Eks me mängime praegu rohkem selle peale, et noored kogeksid seda käsipalli ja neil tuleks tahtmine seeläbi kõrgemale püüelda. Tuleb õppida ja edasi minna.”

Tall SK/Mistra suurimad väravakütid olid Aron Leppik 7 väravaga ning Arno Vare, Rasmus Miller ja Raigo Pennula 5 väravaga. “Mängule minnes teadsime, et peame Valga vastu jooksma ja tempot üleval hoidma, sest nende pink pole nii pikk kui meil. Rünnakul õnnestus meil oma väravad ära visata, kuid täna oleks kaitses saanud paremini mängida. Üldiselt võib võiduga loomulikult rahule jääda,” kommenteeris tänast mängu  Mistra resultatiivseim mängija Aron Leppik.

 

Järgmised esiliiga mängud: 

27.10.22  17:30  HC Tallas vs Viljandi SK/Pärnu

27.10.22  18:00  Coop Põlva vs HC Tallinn 2

27.10.22  19:00  SK Tapa/Tapa valla SK vs Tallinna KA/Audentes

27.10.22  19:00  HC Viimsi vs Põlva/Arcwood

 

Foto: Valga Käval pidi tunnistama Tall SK/Mistra paremust (Joonas Kuuskla/Eesti Käsipalliliit, arhiiv)

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner