Tallinna Käsipalliakadeemia võistkond on 2022 Eesti meister noormeeste B-vanuseklassi käsipallis

15.05.2022

Tallinna Käsipalliakadeemia võistkond on 2022 Eesti meister noormeeste B-vanuseklassi käsipallis

13.-15. mai 2022 toimus Kehra spordihoones noormeeste B (2005 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi teine ja ühtlasi viimane etapp Eesti 2022 meistrivõistlustel käsipallis. Üheksa meeskonda mängisid kahe etapi jooksul üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis. Seejärel vastavalt põhiturniiri kohtadele A-finaalturniiri grupis kohamängud 1.-5. ja B-finaalturniiri grupis kohamängud 6.-9.

Tulemused

Lõppjärjestus:

1. Tallinna Käsipalliakadeemia  treenerid Martin Noodla, Madis Kokkuta

2. HC Kehra  treenerid Indrek Lillsoo, Janar Mägi

3. Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu  treenerid Toomas Heinla, Merili Heinla, Marko Koks

4. HC Tallas  treener Kaspar Lees

5. Põlva KPK/Põlva SK  treenerid Rein Suvi, Kalmer Musting

6. Valga KK Käval  treener Andris Uibo

7. SK Tapa/Tapa valla SK  treener Elmu Koppelmann

8. HC Tallinn  treenerid Ragnar Põldma, Andres Joosep

9. HC Viimsi  treenerid Vahur Vetevool, Jarno Nurm

 

EMV 2022 B klass meister Tallinna Käsipalliakadeemia.jpg

I

Tallinna Käsipalliakadeemia

1

Rasmus Eensaar

2

Tanel Kütt

3

Kaur Tamme

4

Karl Kõverik

5

Hugo Liiv

6

Peter Saan

7

Markus Leidsaar

8

Mikk Kaspar Piirsalu

9

Marti Neudorf

10

Jesper Linkus

11

Jasper Arnover

12

Jaan Pirk

13

Erik Matt

14

Kasper Sebastian Saaremets

Treener:

Martin Noodla

Treener:

Madis Kokkuta

 

EMV 2022 B klass II koht HC Kehra.jpg

II

HC Kehra

1

Denis Leoke

2

Maksim Tanner Mccauley

3

Mart Kruusalu

4

Andre markus Jüriöö

5

Martin Kikkas

6

Mihkel Parm

7

Oskar Luks

8

Alvar Soikka

9

Silvar Salumäe

10

Kristofer Liedemann

11

Stener Sirel

12

Mattias Pärl

13

Nikolai Nazaruk

Treener:

Indrek Lillsoo

Treener:

Janar Mägi

 

EMV 2022 B klass III koht Viljandi KK_Viljandi SK_Pärnu.jpg

III

Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu

1

Ats-Kaarel Kaljuvee

2

Mart Markus Klaas

3

Georg Sillat

4

Karl-Vahur Vahemets

5

Kristofer-Robin Soomets

6

Rommy Kõrnas

7

Kristjan Heinla

8

Averi Hännile

9

Johannes Pertelson

10

Gerrit Järv

11

Georg Jegorov

12

Gregor Soomets

13

Janar Priivits

Treener:

Toomas Heinla

Treener:

Merili Heinla

Treener:

Marko Koks

 

EMV 2022 B klass parim mängija Alvar Soikka HC Kehra.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Alvar Soikka HC Kehra meeskonnast

EMV 2022 B klass parim väravavaht Denis Leoke HC Kehra.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Denis Leoke samuti HC Kehra meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Karl Kõverik

Tallinna Käsipalliakadeemia

2.

Mihkel Parm

HC Kehra

3.

Kristjan Heinla

Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu

4.

Kaspar Padjus

HC Tallas

5.

Aron Saarna

Põlva KPK/Põlva SK

6.

Ken-Rasmus Kiis

Valga KK Käval

7.

Jan-Egert Valdmann

SK Tapa/Tapa valla SK

8.

Frederik Pennert

HC Tallinn

9.

Georg Gustav Kont

HC Viimsi

 

Lisainfo: http://www.handball.ee/est/2022-EMV-PB

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP