TERE rannakäsipalli Viljandi etapi tulemused

07.08.2016

TERE rannakäsipalli Viljandi etapi tulemused

06. august toimus Viljandi järve ääres kolmas etapp rannakäsipalli võistlustest. Osales kokku 43 võistkonda kaheksas vanuseklassis.

Viljandi etapi tulemused:

MEHED
1. Viljandi HC Rasmus Ots, Ott Varik, Sander Aasmäe, Robert Lõpp, Kristo Järve, Kristo Voika, Kristjan Koovit, Peeter Parik treener Marko Koks
2. Põlva Serviti Jürgen Lepasson, Henri Hiiend, Robin Oberg, Hendrik Varul, Sander Sarapuu, Tõnis Kase treener Kalmer Musting
3. 4teams/Andera's shop Sten Toomla, Taavi Tibar, Kaspar Lees, Kaimar Lees, Kaupo Liiva, Owe Martti Lemsalu, Aleksander Tund, Arkko Pakkas esindaja Andera Avarlaid

NAISED
1. Põlva Janeli Patrail, Hanna Rein, Liina Menson, Triin Neps, Semla Rein, Teele Utsal, Liia Konks
2. Padise Maarja Põldver, Eliisabet Põldver, Inna Baranova, Silva Siimann, Marie Urvik, Mari- Anne Mee, Siiri Uusküla
3. HC Kehra Sandra Lass, Liis Saarestik, Kristi Jaanus, Karina Adissova, Karina Mere, Kadri-Liis Soikka, Anastasia Kravets, Heete Kuuskla, Vlada Novikova, Mari- Liis Maurer
4. HC Tallinn
5. SK Tapa
6. Reval the Original

Tüdrukud 2000 vanuseklass
1. Põlva Spordikool 1 Teele Utsal, Selma Rein, Merilyn Lill, Liisa Teppo, Tuuli Ilus, Maarja Kongi treener Maie Utt
2. Põlva Spordikool 2 Greete Märtson, Rutt Kahre, Anhelika Lodeson, Laura Noormets, Salme Rein, Gendra Vahtra, Helena Kink treener Maie Utt
3. Spordiklubi Tapa Mia-Marii Tedrekull, Camilla Sevtsova, Jete Lisett Neerot, Gerda Staal, Lisbeth Torm, Airi Võsuri, Betty Abel treener Mare Neps
4. Spordiklubi Kehra Käsipall

Tüdrukud 2004 vanuseklass
1. SK Tapa Jenni Vorontsov, Elisa Lampe, Sabrina Karajev, Keitlin Tomentšuk, Ksenia Potapova, Karina Kuul treener Mare Neps
2. Aruküla SK Anete Vare, Caroly Aruvel, Triin -Kadri Järve, Anastasija Pavlova, Jenni Mednikova, Katharina Eremeeva, Anelika Iziosina treener Andrus Rogenbaum
3. Padise Annabel Voolaid, Lili Marleen Vader, Laura-Liisa Neuhaus, Jaana Nuut, Nora Randmäe, Maria Viisitamm, Victoria Kohv treener Siiri Uusküla

Noormehed 1999 vanuseklass
1. HC Kehra Reigo Vikat, Mihhail Kašuba, Tanel Vilks, Martin Nerut, Raiko- Rait Kreegimaa, David Mamporia, Nikita Makovei treener Indrek Lillsoo
2. Põlva SK 1 Tõnis Kase, Marken Järv, Alfred Timmo, Mathias Rebane, Christofer Viilop, Kristo Toom treener Kalmer Musting Ranet Nüüd, Raimond Himma, Vahur Oolup, Marten Saar, Ivary Volkov treener Elmu Koppelmann
3. SK Tapa
4. Põlva SK 2
5. Valga Käval
6. Viljandi SK 1
7. Viljandi SK 2

Noormehed 2001 vanuseklass
1. Põlva SK 1 Raimond- Eric Jaanus, Ranar Pügi, Nikita Ossimov, Fred-Erik Kärblane, Kris- Norman Lavrikov, Markus Lina treener Kalmer Musting
2. Aruküla SK Markus Meiner, Markus Kask, Rene Vahu, Andreas Parve, Hardi Raukas Martin Kalvet, Rauno Kopli treener Andrus Rogenbaum
3. Viljandi SK Kevin Toom, Kevin Hunt, Mihkel Lõpp, Kenno Toom, Martin Braun, Jaak Erik Pihlak treener Marko Koks
4. HC Kehra 2
5. SK Tapa
6. Põlva SK 2
7. Valga Käval
HC Kehra 1 (väljaspool arvestust)

Noormehed 2003 vanuseklass
1. Viljandi SK 1 Aleksander Pertelson, Oliver Ruut, Karl-Hermann Seeder, Kaidar Keres, Hendrik Koks, Robin Liinsoo treener Marko Koks
2. Põlva SK Kermo Saksing, Lauri Land, Bruno Ojatamm, Sten- Silver Tigas, Romet Kund, Markus Leesalu, Karl Oliver Kurusk, Markus Lina, Romet Kund treener Rein Suvi
3. SK Tapa Ilja Kosmirak, Endrik Jaanis, Sten Reinvart, Madis Valk,  Lauri Lande treener Aron Jaanis
4. Aruküla SK
5. Viljandi SK 2

Noormehed 2005 vanuseklass
1. Põlva SK 1 Aron Saarna, Indrek Niinepuu, Reio Kähr, Andero Hääl, Kaspar Karolin, Marten Hinn, Alar Mattus treener Kalmer Musting
2. Viljandi SK 2 Gert Marten Kaup, Jürgen Aas, Johannes Pertelson, Oliver Karro, Ekke Jaan Sarv treener  Rasmus Ots
3. Viljandi SK 1 Jaan- Paul Varik, Kimon Volkov, Kenet Toom, Carlis Kuimets, Kaspar Oja treener Rasmus Ots
4. Põlva SK 2
5. Valga Käval
6. Alatskivi Juku 1
7. Alatskivi Juku 2

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP