Spordiklubi Tapa on 2018 Eesti karikavõitja tütarlaste D2 vanuseklassi käsipallis

20.10.2018

Spordiklubi Tapa on 2018 Eesti karikavõitja tütarlaste D2 vanuseklassi käsipallis

20. oktoober 2018 toimus Vasalemmas selle aasta Eesti karikavõistlus tütarlaste D2 vanuseklassile. Neli (2007 ja hiljem sündinud mängijatest moodustatud) naiskonda mängisid üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. SK Tapa treenerid Mare Neps, Johan Utt
2. SK Reval-Sport/Kopli/Padise treenerid Sergei Isajev, Siiri Uusküla
3. SK Reval-Sport/Lasnamäe treenerid Marina Politova, Alla Londak
4. SK Reval-Sport/Mustamäe treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva

Turniiri parimaks mängijaks valiti Laura Horn Spordiklubi Tapa ja parimaks väravavahiks Anastasia Pavlova SK Reval-Sport/Kopli/Padise naiskonnast.

2018 EKV T D2 I koht SK Tapa.png

I

SK Tapa

1

Laura Horn

2

Kristlin Ruiso

3

Heleriin Kippar

4

Emma Afanasjev

5

Laivi Milvaste

6

Kamilla Kärt

7

Antonina Petrova

8

Iti Gulbis

9

Laura Jaanis

10

Karolina Trestip

11

Miia Maria Helene Aul

12

Elina Suhhareva

13

Jekaterina Bolonenkova

14

Agnes Höövelson

15

Mirelle Marii Pärnsalu

16

Maria Staal

Treener:

Mare Neps

Treener:

Johan Utt

 

2018 EKV T D2 II kohtReval-Sport Kopli-PAdise.png

II

    SK Reval-Sport/Kopli/Padise

1

Anastasia Pavlova

2

Sandra Kruusman

3

Sofia Vainik

4

ViktoriaTšerdantseva

5

Alina Markõnkevitš

6

Katja Sidortsova

7

Aljona Babi

8

Vlada Vozova

9

Victoria Kohv

10

Laura-Liisa Neuhaus

11

Britta Kärt

12

Eleriin Maasing

13

Mari-Liis Roos

14

Kelly Suurküla

Treener:

Siiri Uusküla

Treener:

Sergei Isajev

 

2018 EKV T D2 III koht Reval-Sport_Lasnamäe.png 

III 

     SK Reval-Sport/Lasnamäe

1

Ksenia Faigileva

2

Anastasia Urovskaja

3

Kristina Hodorenko

4

Anna Kolesnik

5

Ksenija Fjodorova

6

Alisa Borisova

7

Alessia Osokina

8

Valeria Valeeva

9

Arina Sorokina

10

Angelika Vesiko

11

Sofia Kinsakova

12

Geeda Borontsova

13

Julia Postnikova

14

Diana Malikova

15

Elizaveta Petrova

Treener:

Marina Politova

Treener:

Alla Londak

 

2018 EKV T D2 parim mängija.png

Turniiri parimaks mängijaks valiti Laura Horn Spordiklubi Tapa naiskonnast

2018 EKV T D2 parim väravavaht.png

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Anastasia Pavlova Reval-Sport/Kopli/Padise naiskonnast.

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Iti Gulbis

SK Tapa

2.

Victoria Kohv

SK Reval-Sport/Padise/Kopli

3.

Anna Kolesnik

SK Reval-Sport/Lasnamäe

4.

Violetta Proškina

SK Reval-Sport/Mustamäe

 

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP