Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikooli võistkond on 2019 Eesti meister tütarlaste D2 vanuseklassi käsipallis

19.05.2019

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikooli võistkond on 2019 Eesti meister tütarlaste D2 vanuseklassi käsipallis

18. mail 2019 toimus Tapa Spordikeskuses tütarlaste D2 (2007 ja nooremad) vanuseklassi meistrivõistluste teine ja ühtlasi viimane etapp käsipallis. Kahel etapil mängisid neli võistkonda kaks korda omavahel läbi turniirisüsteemis.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool, treenerid Mare Neps, Johan Utt
2. SK Reval Sport/Lasnamäe 1, treenerid Marina Politova, Alla Londak, Siiri Uusküla
3. SK Reval Sport/Mustamäe, treenerid Ella Kungurtseva, Jelena Mihailova
4. SK Reval Sport/Lasnamäe 2, treenerid Alla Londak, Marina Politova

Turniiri parimaks mängijaks valiti Laura Horm Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikooli naiskonnast, parimaks väravavahiks Gerda Borontsova Reval-Sport/Lasnamäe 1 naiskonnast.

 web2019 EMV käsipallis TD2 SK Tapa Tapa valla Spordikool 1. koht.JPG

I

SK Tapa/Tapa valla Spordikool

1

Laura Horn

2

Kristlin Ruiso

3

Emma Afanasjev

4

Laivi Milvaste

5

Kamilla Kärt

6

Antonina Petrova

7

Iti Gulbis

8

Marjana Frolova

9

Polina Frolova

10

Elina Suhhareva

11

Jekaterina Bolonenkova

12

Agnes Höövelson

13

Mirelle-Marii Pärnsalu

14

Miia Marie Helene Aul

Treener:

Mare Neps

Treener:

Johan Utt

 

web2019 EMV käsipallis TD2 SK Reval Sport Lasnamäe 1 2. koht.JPG

II

SK Reval Sport/Lasnamäe 1

1

Anastasia Urõvskaja

2

Kristina Hodorenko

3

Anna Kolesnik

4

Alisa Borissova

5

Alessia Osokina

6

Ksenija Fjodorova

7

Victoria Roos

8

Angelika Vesiko

9

Gerda Borontsova

10

Diana Malikova

11

Julia Postnikova

12

Kelli Suurküla

Treener:

Marina Politova

Treener:

Siiri Uusküla

Treener:

Alla Londak

 

web2019 EMV käsipallis TD2 SK Reval Sport Mustamäe 3. koht.JPG

III

SK Reval Sport /Mustamäe

1

Tiina Oksner

2

Veronika Tšerinda

3

Katarzyna Gasinska

4

Valerija Jeleferevskaja

5

Daria Tsõmbaljuk

6

Sabina Vilberg

7

Maria Prokoptšuk

8

Elizaveta Rumjantseva

9

Jelizaveta Belova

10

Kamilla Kirejeva

11

Anastassia Lissovenko

12

Sofia Sitšenko

13

Milana Zhedeva

14

Uljana Krutšinina

Treener:

Ella Kungurtseva

Treener:

Jelena Mihailova

 

Turniiri parimaks mängijaks valiti Laura Horm Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikooli naiskonnast

 web2019 EMV käsipallis TD2 turniir parim mängija Laura Horn SK Tapa Tapa valla Spordikool.JPG

 

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Gerda Borontsova Reval-Sport/Lasnamäe 1 naiskonnast

web2019 EMV käsipallis TD2turniiri parim väravavaht Gerda Borontsova SK Reval Sport Lanamäe 1.JPG

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Emma Afanasjev

SK Tapa/Tapa valla Spordikool

2.

Anna Kolesnik

SK Reval Sport/Lasnamäe 1

3.

Tiina Oksner

SK Reval Sport /Mustamäe

4.

Ksenia Faigileva

SK Reval Sport/ Lasnamäe 2


Lisainfo: http://handball.ee/est/2019-EMV-TD2

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP