Parandatud: Selgusid Eesti rannakäsipalli meistrid

09.08.2015

Selgusid Eesti rannakäsipalli meistrid

2015 aasta Eesti lahtised meistrivõistlused rannakäsipallis toimusid sel aastal kahe etapiliselt. Esimene etapp mängiti 01.08.15 Põlvas järve ääres, teine etapp 08.08.15 Alatskivil. Põlva etapil osales 56 ja Alatskivi etapil 49 võistkonda. Mängiti kaheksas erinevas vanuseklassis.


2015 Eesti rannakäsipalli meistrivõistluste lõppkokkuvõte:

Mehed vanuseklass
HC Eliit 2015 Rand m meister



















1. HC Eliit
Taavi Tigason, Priit Jõks, Taavi Tilgre, Mathias Rebane, Jürgen Lepasson, Janno Kuus, Tarmo Salundi, Veiko Tigason, Mihkel Tamm treener Rauno Jõgeva

Viljandi HC 1 2015 Rand M II koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Viljandi HC 1
Kristo Voika, Robert Lõpp, Karl Roosna, Joel Urbel, Kristjan Koovit, Rasmus Ots, Madis Parik treener Marko Koks

Põlva Serviti 2015 Rand M III koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Põlva Serviti
Denis Lõokene, Ardo Puna, Raiko Rudissaar, Henri Hiiend, Hendrik Varul, Carl-Erik Uibo treenerid Kalmer Musting, Rein Suvi
4. HC Oksad
5. HC Betoonsein
6. HC Lammer
7. SK Tapa
8. Viljandi HC 2
9. HC Viimsi
10. HC Tallas/Tallinna Spordikool

Naised vanuseklass

Täiesti savi 2015 Rand N meister torn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1.Täiesti savi
Kristi Peedomaa, Hanna Rein, Eva Maria Sepp, Liia Konks, Edi Luuk-Luuken, Katrin Karuauk, Janeli Patrail, Silva Szücs treener Triin Neps

Reval-Sport 2015 Rand N II koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Reval-Sport
Anneta Jefimova, Kerli Jõks, Alina Molkova, Maarja Põldver, Ragne Rohumäe, Kristin Roovet, Diana-Christina Toos, Anna Mändma treener Kerli Jõks

SK Tapa 2015 Rand N III koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Spordiklubi Tapa
Marjette Maie Müntser, Keili Kadak, Erika Morgenson, Margit Freimann, Chrizti Tint, Kristel Külmallik, Perit Võlli, Kadri Einmann, Betty Abel, Camilla Sevtsova treener Mare Neps
4. HC Tallinn
5. HC Kehra
6. Padise

Tüdrukud 2000 vanuseklass

Põlva SK 1 2015 Rand T2000 meister

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1. Põlva Spordikool 1
Teele Utsal, Selma Rein, Merilyn Lill, Tuuli Ilus, Rutt Kahre, Maarja Kongi  treener Maie Utt

SK Tapa 2015 Rand T2000 II koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Spordiklubi Tapa
Betty Abel, Camilla Sevtsova, Gerda Staal, Mia-Marii Tedrekull, Jete Lisett Neerot, Marleen Kalmaru treener Mare Neps

Põlva SK 2 2015 Rand T2000 III koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Põlva Spordikool 2
Greete Märtson, Laura Noormets, Anhelika Lodeson, Gendra Vahtra, Liisa Teppo, Salme Rein treener Maie Utt
4. HC Kehra
5. Padise

Tüdrukud 2004 vanuseklass

Padise 2015 Rand T2004 meister

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1. Padise
Annabel Voolaid, Maria Viisitamm, Jana Nuut, Aule Taimsaar, Lili Marleen Möls treener Siiri Uusküla

SK Tapa 2015 Rand T2005 II koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Spordiklubi Tapa
Karina Kuul, Grete Trofimov, Keitlin Tomentšuk, Annabel Tammesoo, Jenni Vorontsova, Olga Alteberg, Kairi Lesnõh, Ksenia Potapova treener Mare Neps

Aruküla 2015 Rand T2004 III koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Aruküla Spordiklubi
Anastasija Pavlova, Aleksandra Mednikova, Diana- Maria Purga, Angelika Izosina, Anete Vare, Caroly Aruvel treenerid Andrus Rogenbaum, Avo Möls
4. Alatskivi spordiklubi Juku

Noormehed 1998 vanuseklass

Põlva SK 1 2015 Rand P1998 meister

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1. Põlva Spordikool 1
Carl-Eric Uibo, Sander Sarapuu, Marvin Liblik, Tõnis Kase, Kristo-Siim Vidrik, Markel Veiko treener Kalmer Musting

HC Kehra 2015 Rand P1998 II koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. HC Kehra
Reigo Vikat, Martin Nerut, Rainer Seermann, Mihhail Kasuba, Raiko-Rait Kreegimaa, Tanel Vilks, David Mamporia treener Indrek Lillsoo

Viljandi SK 1 2015 Rand P1998 III koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Viljandi Spordikool 1
Alex Toom, Martin Allikalt, Raiko Roosna, Richard Mutli, Kristo Kungla, Simon Drõgin treener Marko Koks
4. Valga Käval
5. Põlva Spordikool 2
6. Aruküla Spordiklubi
7. Viljandi Spordikool 2
8. HC Tallas/Tallinna Spordikool 1
9. HC Tallas/Tallinna Spordikool 2

Noormehed 2000 vanuseklass

Põlva SK 1 2015 Rand P2000 meister

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1. Põlva Spordikool 1
Alfred Timmo, Mathias Rebane, Kevin Klaus, Taniel Sermat, Sander Nemvalts, Tarmo Veskemaa, Christofer Viilop treener Kalmer Musting

SK Tapa 2015 Rand P2000 II koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Spordiklubi Tapa
Ivary Volkov, Robert Hiiemaa, Vahur Oolup, Ranet Nüüd, Martin Leissoo, Raimond Hiiemaa, Kert Kähari, Martin Saar, Alex-Sander Arisalo treener Elmu Koppelmann

Viljandi SK 2015 Rand P2000 III koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Viljandi Spordikool
Simon Drõgin, Sander Rohtla, Joosep Ülesoo, Eerik Kalmet, Andres Otti, Kaimo Pitsenko, Kevin Toom treener Marko Koks
4. Põlva Spordikool2
5. HC Kehra
6. Aruküla Spordiklubi
7. HC Tallas/Tallinna Spordikool

Noormehed 2002 vanuseklass

HC Kehra 1 2015 Rand P2002 meister

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1. HC Kehra 1
Vitali Semenkov, Nikita Makovei, Pavel Semenkov, Sergio-Silver Kreegimaa, Martin Roosmann treener Indrek Lillsoo

Viljandi SK 2015 Rand P2002 II koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Viljandi Spordikool
Mihkel Lõpp, Martin Braun, Kenno Toom, Karl-Hermann Seeder, Oliver Ruut, Carl-Alex Kukk, Hendrik Koks, Robin Liinsoo treener Marko Koks

Põlva SK 3 2015 Rand P2002 III koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Põlva  Spordikool 2
Priit Luuk-Luuken, Lauri Laud, Markus Lina, Tanel-Kaimar Ritsmann, Bruno Ojatamm, Karl Oliver Kurusk, Sten-Silver Tigas, Uku Sõrmus treener Rein Suvi
4. Põlva Spordikool 1
5. HC Tallinn 1
6. HC Kehra 2
7. HC Tallas/Tallinna Spordikool
8. Spordiklubi Tapa
9. HC Tallinn 2

Noormehed 2004 vanuseklass

Põlva SK 1 2015 Rand P2004 meister

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1. Põlva Spordikool 1
Kevin Tühis, Andero Viljus, Karl Markus Kannel, Lex Trevor Parman, Hendrik Kink, Tauri Vijar, Marten Hinn treener Kalmer Musting

Viljandi SK 2015 Rand P2004 II koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Viljandi Spordikool
Robin Liinsoo, Kaidar Keres, Roger Rätsepso, Kairo Karu, Gert-Marten, Kaup, Karl Kask, Jürgen Aas, Hendrik Koks treener Marko Koks

Põlva SK 3 2015 Rand P2004 III koht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Põlva Spordikool 3
Hendrik Bleive, Kaspar Karolin, Martin Veiko, Indrek Niinepuu, Dravol Paalmann, Reio Kähr, Alar Mattus, Robert Ainsoo treener Kalmer Musting
4. Põlva Spordikool 2
5. Aruküla Spordiklubi 2
6. Aruküla Spordiklubi 1
7. HC Tallinn 1
8. HC Tallinn 2
9. Spordiklubi Tapa
10. Kanepi

Üldarvestus 2015 Rannakäsipall

Alatskivi etapi tulemused
Põlva etapi tulemused

Pildid Alatskivi etapp 1
Pildid Alatskivi etapp 2
Pildid Alatskivi etapp 3 
Pildid Põlva etapp

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP