Selgusid 2016 Eesti rannakäsipallimeistrid

07.08.2016

Selgusid 2016 Eesti rannakäsipallimeistrid

2016 aasta Eesti lahtised meistrivõistlused rannakäsipallis ehk TERE rannakäsipallisari mängiti sel hooajal kolmel etapil. Esimene etapp toimus 23.juuli Alatskivi kooli juures asuvatel liivaväljakutel, teine etapp 30.juuli Põlva järve ääres ja kolmas etapp 06.august Viljandi järve ääres. Kolmel etapil kokku osales 146 võistkonda, kaheksas vanuseklassis ja etappide üldarvestuses selgusid 2016 Eesti rannakäsipalli meistrid.

Mehed vanuseklass
Mehed I koht Viljandi.jpg

 

 

 

 

 

 

 


1. Viljandi HC Rasmus Ots, Ott Varik, Mikk Varik, Sander Aasmäe, Robert Lõpp, Kristo Järve, Kristo Voika, Kristjan Koovit, Peeter Parik treener Marko Koks

Mehed II koht Serviti.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Põlva Serviti Jürgen Lepasson, Henri Hiiend, Robin Oberg, Hendrik Varul, Sander Sarapuu, Tõnis Kase, Raiko Rudissaar, Indrek Neeme treener Kalmer Musting

Mehed III koht 4teams.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


3. 4teams/Andera's shop Sten Toomla, Taavi Tibar, Kaspar Lees, Kaimar Lees, Kaupo Liiva, Owe Martti Lemsalu, Aleksander Tund, Arkko Pakkas esindaja Andera Avarlaid
4. HC Lammer
5. HC Ellit
6. SK Tapa
7. HC Tallas

Naise vanuseklass

Naised I koht Põlva.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


1. Põlva Janeli Patrail, Hanna Rein, Liina Menson, Triin Neps, Semla Rein, Teele Utsal, Liia Konks, Kristi Peedomaa, Katrin Karuauk, Kai Utt.

Naised II koht Padise.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Padise Maarja Põldver, Eliisabet Põldver, Inna Baranova, Silva Siimann, Marie Urvik, Mari- Anne Mee, Siiri Uusküla, Angelika Laanemets.

Naised III koht (1).jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Reval the Originals Anneta Jefimova, Alina Molkova, Diana Mere, Milena Podzigun, Kim-Ly Hoang, Linda Veski, Kairi Järva, Ragne Rohumäe,  Diana- Christina Toos, Kristin Roovet treener Kerli Jõks.
4. HC Tallinn
5. SK Tapa
6. HC Kehra

Tüdrukud 2000 vanuseklass

T2000 I koht Põlva SK1.jpg

 

 

 

 

 

 

 


1. Põlva Spordikool 1 Teele Utsal, Selma Rein, Merilyn Lill, Liisa Teppo, Tuuli Ilus, Maarja Kongi treener Maie Utt

T2000 II Põlva SK 2 koht.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Põlva Spordikool 2 Greete Märtson, Rutt Kahre, Anhelika Lodeson, Laura Noormets, Salme Rein, Gendra Vahtra, Helena Kink treener Maie Utt

T2000 III koht Tapa.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Spordiklubi Tapa Mia-Marii Tedrekull, Camilla Sevtsova, Jete Lisett Neerot, Gerda Staal, Lisbeth Torm, Airi Võsuri, Betty Abel treener Mare Neps
4. Spordiklubi Kehra Käsipall

Tüdrukud 2004 vanuseklass

T2004 I koht Tapa.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


1.  Spordiklubi Tapa Jenni Vorontsov, Elisa Lampe, Sabrina Karajev, Keitlin Tomentšuk, Ksenia Potapova, Karina Kuul, Kairi Lesnõh treener Mare Neps

T2004 II koht Aruküla.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Aruküla Spordiklubi Anete Vare, Caroly Aruvel, Triin -Kadri Järve, Anastasija Pavlova, Jenni Mednikova, Katharina Eremeeva, Angelika Iziosina treener Andrus Rogenbaum

T2004 III koht Padise.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Padise Annabel Voolaid, Lili Marleen Vader, Laura-Liisa Neuhaus, Jaana Nuut, Nora Randmäe, Maria Viisitamm, Viktoria Kohv, Liisi Roos  treener Siiri Uusküla

Noormehed 1999 vanuseklass

P1999 I koht Põlva (1).jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


1. Põlva Spordikool 1 Tõnis Kase, Marken Järv, Alfred Timmo, Mathias Rebane, Christofer Viilop, Kristo Toom treener Kalmer Musting

P1999 II koht Kehra.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Spordiklubi Kehra Käsipall Albert Sikk, Reigo Vikat, Mihhail Kašuba, Tanel Vilks, Martin Nerut, Raiko- Rait Kreegimaa, David Mamporia, Nikita Makovei treener Indrek Lillsoo

P1999 III koht Tapa (1).jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Spordiklubi Tapa Ranet Nüüd, Raimond Himma, Vahur Oolup, Marten Saar, Ivary Volkov, Robert Hiiemaa, Alex Arisalo treener Elmu Koppelmann
4. Viljandi Spordikool 1
5. Põlva Spordikool 2
6. Valga Käval
7. Viljandi Spordikool 2
8. HC Tallas
9. Aruküla Spordiklubi

Noormehed 2001 vanuseklass

P2001 I koht Põlva.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


1. Põlva Spordikool 1 Raimond- Eric Jaanus, Ranar Pügi, Nikita Ossimov, Fred-Erik Kärblane, Kris- Norman Lavrikov, Markus Lina treener Kalmer Musting

P2001 II koht Aruküla.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Aruküla Spordiklubi Markus Meiner, Markus Kask, Rene Vahu, Andreas Parve, Ander Vilumets, Martin Kalvet, Rauno Kopli, Kris Robin Karu, Robert Reinumägi, Hardi Raukas treener Andrus Rogenbaum

P2001 III koht Viljandi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Viljandi Spordikool Kevin Toom, Kevin Hunt, Mihkel Lõpp, Kenno Toom, Martin Braun, Jaak Erik Pihlak treener Marko Koks
4. Spordiklubi Kehra Käsipall 2
5. Põlva Spordikool 2
6. Spordiklubi Tapa
7. Spordiklubi Kehra Käsipall 1
8. Valga Käval
9. Spordiklubi HC Tallas

Noormehed 2003 vanuseklass

P2003 I koht Viljandi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


1. Viljandi Spordikool 1 Aleksander Pertelson, Oliver Ruut, Karl-Hermann Seeder, Kaidar Keres, Hendrik Koks, Robin Liinsoo treener Marko Koks

P2003 II koht Põlva SK.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Põlva Spordikool 1 Kermo Saksing, Lauri Land, Bruno Ojatamm, Sten- Silver Tigas, Romet Kund, Markus Leesalu, Karl Oliver Kurusk, Markus Lina, Romet Kund treener Rein Suvi

 P2003 III koht Tapa.jpg

 

 

 

 

 

 

 


3. Spordiklubi Tapa Sergo Leht, Ilja Kosmirak, Jens Ülesoo, Endrik Jaanis, Sten Reinvart, Madis Valk, Karl Kramm, Markus Roosipuu, Lauri Lande treener Aron Jaanis
4. Aruküla Spordiklubi
5. Viljandi Spordikool 2
6. Põlva Spordikool 3
7. Põlva Spordikool 2

Noormehed 2005 vanuseklass
P2005 I koht PÕlva SK2.jpg













1. Põlva Spordikool 1 Aron Saarna, Dravol Paalmann, Indrek Niinepuu, Martin Veiko, Reio Kähr, Andero Hääl, Kaspar Karolin, Marten Hinn, Alar Mattus treener Kalmer Musting

P2005 II koht Viljandi (1).jpg

 

 

 

 

 

 

 


2. Viljandi Spordikool 1 Jaan- Paul Varik, Kimon Volkov, Kenet Toom, Carlis Kuimets, Kaspar Oja treener Rasmus Ots

P2005 III koht Põlva SK2.jpg

 

 

 

 

 

 

 


3. Põlva Spordikool 2 Karlis Kalk, Romet Viljus, Mattias Anni, Egert Land, Jass Einassoo, Karl- Rasmus Suvi, Andero Pikk, Airon Saarna, Henri Suur, Reigo Rausepp  treener Rein Suvi
4. Alatskivi spordiklubi Juku 1
5. Alatskivi Spordiklubi Juku 2
6. Viljandi Spordikool 2
7. Spordiklubi Tapa
8. Valga Käval
9. Aruküla Spordiklubi
10. Põlva Spordikool 3

Üldarvestus

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP