SK Tapa/Tapa valla SK mehed said Viljandi SK/Pärnu üle võidu

31.10.2022

Eile astusid esiliiga kohtumisel vastamisi Viljandi SK/Pärnu ja SK Tapa/Tapa valla SK. Mängu lõppseis tablool näitas 25:34 SK Tapa/Tapa valla SK kasuks.

Viljandi SK/Pärnu resultatiivsemad mängijad olid Johannes Pertelson 7 väravaga ning Kristjan Heinla ja Ats-Kaarel Kaljuvee 4 väravaga. Viljandi SK/Pärnu treener Marko Koks mängust Tapaga: “Meie poolt väga tujutu ja lihtsate vigadega mäng. Terve 60 minutit ei olnud head emotsiooni ja tänu sellele kannatas ka sooritus. Lihtsad pallikaotused, rumalad visked, kaitses sirge jalaga ja nii on raske head tulemust saada. Aga noored poisid, teeme õiged järeldused ja küll punktid ka tabelisse tulevad.” Viljandi SK/Pärnu mängija Kristjan Heinla arvates alustati mängu üsna halvasti: ”Viskasime Tapa väravavahile palju pihta ja ei saanud kaitset tööle. Teine poolaeg algas sama moodi, aga teise poolaja keskel saime rünnaku ja kaitse korda ning jooksime kiirrünnakuid kust tulid kerged väravad.”

SK Tapa/Tapa valla SK parimad väravakütid olid Robert Hiiemaa ja Trivo Vaigurand 8 väravaga ning Aleksandr Vassiljuk 6 väravaga. SK Tapa/Tapa valla SK mängija Robert Hiiemaa eilsest mängust: “Sõitsime Viljandisse õhema koosseisuga kui harjunud oleme. Olenemata sellest alustasime hästi ja saime kohe suure punktivahe sisse. Realiseerisime oma võimalused ära ja Madis tegi väravas head tööd. Kohati tegime liiga palju lihtvigu, mille kallal veel vaeva peame nägema, kui tahame tabeli esimeses otsas püsida.”

 

Järgmised esiliiga mängud: 

03.11.22  18:00   Mesikäpa Hall                        Põlva/Arcwood vs HC Tallas

03.11.22  18:30   Kuristiku Gümnaasium           Tall SK/Mistra vs Coop Põlva

06.11.22  16:30   Viimsi kooli spordihoone         Tallinna KA/Audentes vs HC Kehra/Primend

08.11.22  18:00   Kehra Spordihoone                 HC Kehra/Primend vs Viljandi SK/Pärnu

08.11.22  19:00   Tapa Spordikeskus                  SK Tapa/Tapa valla SK vs Põlva/Arcwood

10.11.22  19:00   Viimsi kooli spordihoone          HC Viimsi vs Coop Põlva

10.11.22  19:30   Kuristiku Gümnaasium             HC Tallas vs HC Tallinn 2

 

Foto: SK Tapa/Tapa valla SK alistas eilses esiliiga mängus Viljandi SK/Pärnu (Marie-Johanna Kippar/Eesti Käsipalliliit, arhiiv)

 
Banner Banner Banner Banner Banner