Riihimäen Cocks võitis 2015 Tallinn Cup käsipalliturniiri

30.08.2015

Riihimäen Cocks võitis 2015 Tallinn Cup käsipalliturniiri

28.-30.august 2015 toimus Tallinnas Kristiine Spordihallis rahvusvaheline klubimeeskondade käsipalliturniir. Võistlustel osales kokku 10 meeskonda.

Võistluste lõppjärjestus:
1. Riihimäki Cocks

2. TunMan
Sander Sõrmus, Taavi Tigason, Mihkel Tamm, Margo Piksööt, Veiko Tigason, Priit Jõks, Kristen –Mikk Vidrik, Raido Peedomaa, Taavi Tilgre, Kristjan Kukk, Rasmus Käo, Janno Kuus, Siim Kübard, Tiit Neeme, Romet Oone peatreener Tamur Tensing

3. HC Kehra/Horizon Pulp&Paper
Rainer Seermann, Mikk Aasmaa, Mikola Naum, Viktor Skrypak, Jarmo Vikat, Indrek Napsep, Dmitry Yankovskyi, Kaupo Liiva, Ingmar Kasuk, Antti Rogenbaum, Ergo Rohi, Marko Slastinovski, Jaan Kauge, Kaspar Lees, Siimo Tänavots, Indrek Normak peatreener Indrek Lillsoo.

4. St. Peterburg II
5. BK 46
6. HC Tallas/Tallinna Spordikool
7. Dynamo Riihimäki
8. Aruküla SK
9. HC Viimsi/Tööriistamarket
10. SK Tapa

Võistlustel osalenud meeskondade peatreenerid valisid turniiri All Star Team’i:
Vasak ääremängija Teemu Tamminen Riihimäki Cocks
Vasak sisemine mängija Evgenii Dudik St. Peterburg II
Mängujuht Viktor Kovalenko Riihimäki Cocks
Joonemängija Siim Kübard TunMan
Väravavaht Mikola Naum HC Kehra/Horizon Pulp&Paper
Parem sisemine Ivan Mishin St.Peterburg II
Parem ääremängija Andrei Novoselov Riihimäki Cocks

30.08.15 

1.-2. place Riihimäen Cocks - TunMan 35:17 (20:11)
3.-4. place St. Peterburg II - HC Kehra 19:29 (7:18)
5.-6. place HC Tallas/Tallinna Spordikool - BK 46 20:24 (10:12)
7.-8. place Dynamo Riihimäki - Aruküla SK 21:20 (12:11)
SF 2 TunMan - St. Peterburg II 28:23 (14:12)
SF 1 Riihimäen Cocks - HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 28:14 (13:7)
9.-10. place SK Tapa - Viimsi/Tööriistamarket 24:34 (10:16)

29.08.15

Dynamo Riihimäki - TunMan 22:25 (10:13)
SK Tapa - HC Tallas/Tallinna Spordikool 15:23 (8:11)
HC Kehra/Horizon Pulp&Paper - Viimsi/Tööriistamarket 21:20 (12:10)
TunMan - BK 46 22:22 (10:12)
Riihimäen Cocks - St. Peterburg II 32-27 (15:12)
HC Tallas/Tallinna Spordikool - Aruküla SK 26:21 (12:10)
Viimsi/Tööriistamarket - BK 46 22:27 (12:11)
HC Kehra/Horizon Pulp&Paper - Dynamo Riihimäki 19:10 (6:5)
Riihimäen Cocks - SK Tapa 39:16 (24:6)
St.Peterburg II - Aruküla SK 26:24 (13:13)

28.08.15

BK 46 - HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 19:24 (7:13)
Aruküla -Riihimäen Cocks 26:32 (12:14)
Dynamo Riihimäki - HC Viimsi/Tööriistamarket 22:21 (9:11)
TunMan - HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 27:26 (11:12)
SK Tapa - St Peterburg 16:25 (6:12)
HC Tallas/Tallinna Spordikool - Riihimäen Cocks 10:32 (5:15)
BK46- Dynamo Riihimäki 26:17 (9:9)
Viimsi/Tööriistamarket - TunMan 26:31 (13:16)
Aruküla SK- SK Tapa 23:18 (13:7)
ST Peterburg II - HC Tallas/Tallinna Spordikool 28:16 (13:7)

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP