Reval-Sport/Tallinna Spordikooli võistkond on 2019 Eesti meister tütarlaste C vanuseklassi käsipallis

31.03.2019

Reval-Sport/Tallinna Spordikooli võistkond on 2019 Eesti meister tütarlaste C vanuseklassi käsipallis

30.-31. märts 2019 toimus Tapa Spordikeskuses tütarlaste C (2004 ja nooremad) vanuseklassi meistrivõistluste teine ja ühtlasi viimane etapp käsipallis. Kaheksa võistkond mängisiid üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis ning edasi 1.-4. koht omavahel üks kord turniirisüsteemis ja 5.-8. koht omavahel üks kord turniirisüsteemis.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. SK Reval Sport/Tallinna Spordikool, treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva
2. HC Kehra, treenerid Kai Utt, Indrek Lillsoo
3. SK Reval Sport/Kopli, treener Sergei Isajev
4. Aruküla Spordiklubi, treenerid Andrus Rogenbaum, Aivar Truberg
5. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool, treener Mare Neps
6. SK Reval Sport/Lasnamäe, treenerid Alla Londak, Marina Politova
7. HC Tallinn, treener Merit Moro
8. HC Pärnu/Rager, treenerid Toomas Heinla, Siiri Uusküla

Turniiri parimaks mängijaks valiti Inga Bušina Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast, parimaks väravavahiks Darja Belokurova samuti Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast.

 web2019 EMV TC SK Reval Sport Tallinna Spordikool 1. koht.JPG

I koht

SK Reval Sport/Tallinna Spordikool

1

Darja Belokurova

2

Inga Bušina

3

Anna Dievskaja

4

Beata Gajevskaja

5

Alina Karzubova

6

Marianna Kireeva

7

Anneli Klaas

8

Natalia Makojonok

9

Elizaveta Mironova

10

Angelika Ostrovskaja

11

Eva Parik

12

Jelizaveta Ruleva

13

Valeria Sohhina

14

Marta Vinogradova

Treener:

Jelena Mihailova

Treener:

Ella Kungurtseva

 

web2019 EMV TC HC Kehra 2. koht.JPG

II koht

HC Kehra

1

Milana Leoke-Bosenko

2

Susan Soikka

3

Sandra Saarestik

4

Meilin Arumets

5

Diana Mere

6

Karmen Vaiksaar

7

Karoliine Vijard

8

Alisa Grabarskaja

9

Kartriin Sirel

10

Maribel Salumägi

11

Lilii-Marleen Püi

12

Laureen Ots

Treener:

Kai Utt

Treener:

Indrek Lillsoo

 

web2019 EMV TC SK Reval Sport Kopli 3. koht.JPG

III koht

SK Reval Sport/Kopli

1

Elina Mitrofanova

2

Arina Polegina

3

Valeria Golovatskaja

4

Diana Purtova

5

Marija Kuropjatnik

6

Alina Simacheva

7

Sofja Vainik

8

Marija Moler

9

Angelina Samoylova

10

Alina Matõnkevitš

11

Darja Žilina

12

Aljona Babi

13

Anastasija Pavlova

14

Lilii Marleen Vader

Treener:

Sergei Isajev

 

web2019 EMV TC Inga Bušina turniiri parim mängija SK Reval Sport Tallinnna Spordikool.JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Inga Bušina Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast

 

 2019 EMV TCwebDarja Belokurova turniiri parim väravavaht SK Reval Sport Tallinna Spordikool.JPG

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Darja Belokurova Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

Võistkonna nimi

1.

Beata Gaevskaja

SK Reval Sport/Tallinna SK

2.

Milana Leoke-Bosenko

HC Kehra

3.

Angelina Samoylova

SK Reval Sport/Kopli

4.

Anastasija Pavlova

Aruküla SK

5.

Karina Kuul

SK Tapa/Tapa valla SK

6.

Aleksandra Khokhlova

SK Reval Sport/Lasnamäe

7.

Simona Koppel

HC Tallinn

8.

Isabel Nee

HC Pärnu/Rager

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP