Reval-Sport/Tallinna Spordikooli võistkond on 2018 Eesti karikavõitja tütarlaste C vanuseklassi käsipallis

25.11.2018

Reval-Sport/Tallinna Spordikooli võistkond on 2018 Eesti karikavõitja tütarlaste C vanuseklassi käsipallis

24.-25.11.2018 mängiti Kehra Spordihoones tütarlaste C (2004 ja nooremad) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. 

Kaheksa võistkonda olid jagatud kahte neljaliikmelisse alagruppi, kus mängiti ühekorra omavahel läbi ning edasi alagruppide kaks paremat mängivad karikavõistluste 1.-4. koha peale ning alagruppide kaks tagumist mängivad karikavõistluste 5.-8. koha peale.

Võistluste parimaks mängijaks tunnistati Elizaveta Mironova ja parimaks väravavahiks Darja Belokurova, mõlemad Reval-Sport/Tallinna Spordikool võistkonnast.

Tulemused

Lõpptulemused:
1. Reval-Sport/Tallinna Spordikool  treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva
2. Reval-Sport/Padise/Kopli treenerid Siiri Uusküla, Sergei Isajev
3. HC Kehra treenerid Kai Utt, Mart Raudsepp
4. HC Tallinn treener Mikk Koppel
5. Aruküla Spordiklubi treenerid Andrus Rogenbaum, Aivar Truuberg
6. Reval-Sport/Lasnamäe treenerid Marina Politova, Alla Londak
7. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool treener Mare Neps
8. HC Pärnu/Rager treener Toomas Heinla

 

web Reval-Sport_Tallinna SK 2018 EKV TC2004 I koht.png

I

SK Reval Sport/ Tallinna SK

1

Belokurova Darja

2

Mironova Elizaveta

3

Aid Liisa

4

Klaas Anneli

5

Gajevskaja Beata

6

Dievskaja Anna

7

Kireeva Maianna

8

Ostrovskaja Angelika

9

Parik Eva

10

Karzubova Alina

11

Ruleva Jelizaveya

12

Bušina Inga

13

Makojonok Natalia

14

Vinogradova Marta

15

Sohhina Valeria

Treener:

Jelena Mihailova

Treener:

Ella Kungurtseva

 

web Reval-Sport_Padise_Kopli 2018 EKV TC2004 II koht.png

II

SK Reval-Sport/ Padise/ Kopli

1

Polegina Arina

 

2

Moler Maarja

 

3

Nuut Jaana

 

4

Zilina Darja

 

5

Simacheva Alina

 

6

Roos Liisi

 

7

Randmäe Nora

 

8

Viisitamm Maria

 

9

Kohv Victoria

 

10

Golovatskaja Valerija

 

11

Somoylova Angelina

 

12

Purtova Diana

 

13

Kažan Darja

 

Treener:

Siiri Uusküla

 

Treener:

Sergei Isajev

 

 web HC Kehra 2018 EKV TC2004 III koht.png

III

HC Kehra

1

Leoke-Bosenko Milana

2

Arumets Merilin

3

Sirel Katriin

4

Grabarskaja Alisa

5

Salumägi Maribel

6

Vaiksaar Karmen

7

Saarestik Sandra

8

Ehanurm Kertu

9

Püi Lili-Marleen

10

Vijard Karoliine

11

Luškina Kariliina

12

Ots Laureen

13

Soikka Susan

Treener:

Kai Utt

Treener:

Mart Raudsepp

 

 web 2018 EKV TC2004 Turniiri parim mangija Elizaveta Mironova.png

Võistluste parimaks mängijaks tunnistati Elizaveta Mironova Reval-Sport/Tallinna Spordikool

web 2018 EKV TC2004 Turniiri parim väravavaht Darja Belokurova.png

Võistluste parimaks väravavahiks tunnistati Darja Belokurova Reval-Sport/Tallinna Spordikool

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Alina Karzubova

SK Reval Sport/ Tallinna SK

2.

Darja Kazan

SK Reval-Sport/ Padise/ Kopli

3.

Milana-Leoke Bosenko

HC Kehra

4.

Kertu Jõhvikas

HC Tallinn

5.

Jennifer Mednikova

Aruküla SK

6.

Aleksandra Khokhlova

SK Reval Sport/ Lasnamäe

7.

Karina Kuul

SK Tapa/Tapa valla SK

8.

Katrina Übner

HC Pärnu/ Rager

 

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP