Reval-Sport/Tallinna Spordikooli võistkond on 2019 Eesti karikavõitja tütarlaste B vanuseklassi käsipallis

21.10.2019

Spordiklubi Reval-Sport/Tallinna Spordikooli võistkond on 2019 Eesti karikavõitja tütarlaste B vanuseklassi käsipallis

18.-20. oktoober 2019 toimusid Tapa Spordikeskuses tütarlaste B (2003 ja nooremad) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Kuus naiskonda mängisid üks kord turniirisüsteemis omavahel läbi.

Tulemused

 

Lõppjärjestus:
1. Reval-Sport/Tallinna Spordikool treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva
2. HC Tabasalu treenerid Merit Moro, Kerli Jõks, Mikk Koppel
3. Reval-Sport/Kopli treener Jelizaveta Petrunina
4. Aruküla Spordiklubi treenerid Andrus Rogenbaum, Aivar Truberg
5. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool treener Mare Neps
6. HC Pärnu/Padise treenerid Siiri Uusküla, Toomas Heinla

 

web2019 EKV TB käsipallis SK Reval Sport Tallinna Spordikool 1. koht.JPG

I koht

SK Reval Sport/Tallinna SK

1

Darja Belokurova

2

Elizaveta Mironova

3

Angelika Ostrovskaja

4

Marianna Kereeva

5

Beata Gajevskaja

6

Valeria Sohhina

7

Anna Rakov

8

Anna Dievskaja

9

Maria Škaljonok

10

Anastasija Bušina

11

Alina Karzubova

12

Jelizaveta Ruleva

13

Anneli Klaas

14

Inga Busina

15

Natalia Makojonok

16

Marta Vinogradova

Treener:

Jelena Mihailova

Treener:

Ella Kungurtseva

 

web2019 EKV TB käsipallis HC Tabasalu 2. koht.JPG

II koht

HC Tabasalu

1

Marite Klemmer

2

Elle-Liis Liivas

3

Susanne Ruumet

4

Janette Vihand

5

Gertu Jõhvikas

6

Helena-Liis Metsala

7

Johanna Kalgan

8

Hannah Mänd

9

Simona Koppel

10

Kadri-Liisi Toots

11

Karolin Kallaste

12

Laura Kärner

Treener:

Merit Moro

Treener:

Kerli Jõks

Treener:

Mikk Koppel

 

web2019 EKV TB käsipallis SK Reval Sport Kopli 3. koht.JPG

III koht

SK Reval Sport/Kopli

1

Angelia Bazina

2

Angelina Samoylova

3

Anita Suškina

4

Aljona Babi

5

Sandra Kruusman

6

Maria Kuropjatnik

7

Maarja Maler

8

Olesja Juzova

9

Arina Polegina

10

Karina Senkova

11

Alina Simacheva

12

Tatjana Kušnir

13

Diana Purtova

14

Sofja Vainik

Treener:

Jelizaveta Petrunina

 

 web2019 EKV TB käsipallis turniir parim mängija Anastasija Bušina SK Reval Sport Tallinna Spordikool.JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Anastasija Bušina Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast

 

web2019 EKV TB käsipallis turniir parim väravavaht Darja Belokurova SK Reval Sport Tallinna Spordikool.JPG

Turniiri arimaks väravavahiks valiti Darja Belokurova samuti Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast

 

 

Võistkonna parim mängija

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Elizaveta Mironova

Spordiklubi Reval Sport/Tallinna Spordikool

2.

Marite Klemmer

HC Tabasalu

3.

Alina Simacheva

Spordiklubi Reval Sport/Kopli

4.

Caroly Aruvel

Aruküla Spordiklubi

5.

Karina Kuul

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool

6.

Eliise Sepp

HC Pärnu/Padise

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2019-EKV-TB

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP