Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskond on 2019 Eesti meister tütarlaste A vanuseklassi käsipallis

07.04.2019

Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskond on 2019 Eesti meister tütarlaste A vanuseklassi käsipallis

Nädalavahetusel 6.-7. aprill 2019 toimus Põlva Mesikäpa Hallis tütarlaste A (2000 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi teine ja ühtlasi viimane etapp Eesti 2019 meistrivõistlustel käsipallis. Kahel etapil mängisid neli naiskonda kaks korda omavahel läbi turniirisüsteemis.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Reval-Sport/Tallinna Spordikool treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva
2. Põlva Spordikool treener Maie Utt
3. HC Kehra treener Kaupo Liiva
4. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool treener Mare Neps

Turniiri parimaks mängijaks valiti Teele Utsal ning parimaks kaitsemängijaks Selma Rein mõlemad Põlva Spordikooli võistkonnast. Parimaks väravavahiks turniiril valiti Gerda Staal Spordiklubi Tapa/Tapa valla Sprordikooli võistkonnast.

Eesti Meister 2019 TA Reval Sport Tallinna Spordikool.JPG

I

Spordiklubi Reval-Sport/Tallinna Spordikool

1

Darja Belokurova

2

Elizaveta Mironova

3

Angelika Salk

4

Tatjana Kavunenko

5

Anastassia Volkova

6

Karina Paju

7

Valeria Sohhina

8

Anna Rakov

9

Anastasia Londak

10

Maria Mironova

11

Anastasija Busina

12

Jana Snezitskaja

13

Kristina Suzdaleva

14

Diana Vassiljeva

15

Jana Solosenko

Treener:

Jelena Mihailova

Treener:

Ella Kungurtseva

 

EMV 2019 TA II koht Põlva Spordikool.JPG

II

Põlva Spordikool

1

Maarja Kongi

2

Selma Rein

3

Kristi Vaino

4

Gendra Vahtra

5

Greete Märtson

6

Teele Utsal

7

Laura Noormets

8

Liisa Teppo

9

Rutt Kahre

10

Anhelika Lodeson

11

Tuuli Ilus

12

Salme Rein

Treener:

Maie Utt

 

EMV 2019 TA III koht HC Kehra.JPG

III

HC Kehra

1

Karina Adissova

2

Veronika Fomina

3

Alina Krutitsenko

4

Karina Mere

5

Vlada Novikova

6

Heete Kuuskla

7

Merili Heinla

8

Valerija Kovjatinets

9

Marili Alle

10

Annabel Aavik

11

Marie-Helen Vilberg

12

Milana Leoke-Bosenko

13

Karoliine Vijard

14

Lili-Marlee Püi

Treener:

Kaupo Liiva

 

Turniiri parimaks mängijaks valiti Teele Utsal Põlva Spordikooli võistkonnast

EMV 2019 TA parim mängija Teele Utsal Põlva Spordikool.JPG

 

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Gerda Staal Spordiklubi Tapa/Tapa valla Sprordikooli võistkonnast

EMV 2019 TA parim väravavaht Gerda Staal SK Tapa.JPG

 

Turniiri parimaks kaitsemängijaks valiti Selma Rein Põlva Spordikooli võistkonnast

EMV 2019 TA parim kaitsemängija Selma Rein Põlva Spordikool.JPG

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

 

Mängija nimi

Võistkonna nimi

1.

Kritina Suzdaleva

Spordiklubi Reval-Sport/Tallinna Spordikool

2.

Liisa Teppo

Põlva Spordikool

3.

Karina Adissova

HC Kehra

4.

Mia-Marii Tedrekull

Spordiklubi Tapa/ Tapa valla Spordikool

Lisainfo: http://handball.ee/est/2019-EMV-TA

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP