Reval-Sport/Tallinna Spordikool on 2018 Eesti karikavõitja tütarlaste B vanuseklassi käsipallis

14.10.2018

Reval-Sport/Tallinna Spordikool on 2018 Eesti karikavõitja tütarlaste B vanuseklassi käsipallis

14. oktoober 2018 toimus Tapa Spordikeskuses tütarlaste B vanuseklassi karikavõistlus käsipallis. Neli naiskonda mängisid üks kord turniirisüsteemis omavahel läbi. B vanuseklassis mängisid mängijad 2002 ja nooremad.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Reval-Sport/Tallinna Spordikool treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva
2. Reval-Sport/Kopli treenerid Sergei Isajev, Alina Petrova
3. Reval-Sport/Lasnamäe treenerid Marina Politova, Alla Londak
4. SK Tapa/Tapa valla SK treener Mare Neps

Turniiri parimaks mängijaks valiti Anastasija Bušina Reval-Sport/Tallinna Spordikool ja parimaks väravavahiks Darja Belokurova Reval-Sport/Tallinna Spordikool.

 

 web2018 EKV TB klass SK Reval Sport Tallinna Spordikool 1. koht.JPG

I

SK Reval Sport/Tallinna SK

1

Darja Belokurova

2

Elzaveta Mironova

3

Angelina Šalk

4

Tatjana Kavunenko

5

Beata Gajevskaja

6

Karina Paju

7

Anna Rakov

8

Anastasija Bušina

9

Jana Snežitskaja

10

Alina Karzubova

11

Jelizaveta Ruleva

12

Inga Bušina

13

Natalia Makojonok

14

Valeria Sohhina

15

Maria Mironova

Treener:

Jelena Mihailova

Treener:

Ella Kungurtseva

 

 web2018 EKV TB klass SK Reval Sport Kopli 2. koht.JPG

II

SK Reval Sport/Kopli

1

Darja Kazan

2

Alina Navina

3

Olesia Juzova

4

tatjana Kušnir

5

Marija Kuropjatnik

6

Valerija Golovatskaja

7

Darja Krutikova

8

Anita Suškina

9

Angelina Samoylova

10

Polina Gorbatšjova

11

Valeria Pavlenko

12

Arina Polegina

13

Alina Simacheva

14

Diana Purtova

Treener:

Sergei Isajev

Treener:

Alina Petrova

 

web2018 EKV TB klass SK Reval Sport Lasnamäe 3.koht.JPG  

III

SK Reval Sport/Lasnamäe

1

Jana Kuznetsova

2

Karin Kuzminz

3

Diana Laossaar

4

Jelizaveta Romanova

5

Anna Lorvi

6

Sofia Zautina 

7

Daria Zautina

8

Milena Peterson

9

Margarita Žirnova

10

Viktoria Repetski

11

Marja Randmaa

12

Margarita Bitsel

13

Aleksandra Khokhlova

14

Uljana Ivanova

15

Anna Vedenina

Treener:

Marina Politova

Treener:

Alla Londak

 

web2018 EKV TB klass parim mängija Anastasija Bušina Sk Reval Sport Tallinna Spordikool.JPG
Turniiri parimaks mängijaks valiti Anastasija Bušina Reval-Sport/Tallinna Spordikool

web2018 EKV TB klass parim väravavaht Darja Belokurova SK Reval Sport Tallinna Spordikool.JPG

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Darja Belokurova Reval-Sport/Tallinna Spordikool

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Anastasija Bušina

SK Reval Sport/Tallinna SK

2.

Polina Gorbatšjova

SK Reval Sport/Kopli

3.

Margarita Žirnova

SK Reval Sport/Lasnamäe

4.

Karina Kuul

SK Tapa/Tapa valla SK

 

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP