Registreeri võistkonnad osalema Karupoeg Puhh Miniliiga võistlussarja noormeeste etapile Viimsis

06.02.2020

Registreeri võistkonnad osalema Karupoeg Puhh Miniliiga võistlussarja noormeeste hooaja neljandale etapile Viimsis

Karupoeg Puhh Miniliiga võistlussarja neljas noormeeste etapp toimub pühapäeval 16.02.2020  P2009, P2010, P2011, P2012 Viimsis, Viimsi Kooli spordikeskuses

Vastavalt EKL juhatuse otsusele tuleb igaks etapiks eraldi võistkond registreerida klubi esindusõigust omava isiku (registris B-kaardil) või tema poolt volitatud isiku esindaja (digitaalselt allkirjastatud volikiri) poolt.
Seoses miniliiga toetaja soovile on auhindade komplekteerimiseks ja logistikaks vajalik pikem etteteatamise aeg ehk edaspidi Karupoeg Puhh Miniliiga etappide registreerimise tähtaeg on päev varem ehk vastava nädala esmaspäev.
Viimsi etapile registreemise tähtaeg on esmaspäev 10. veebruar 2020 kell 11:00 ja selleks tuleb esindusõigust omaval isikul saata osaleva võistkonna nimi, vanuseklass, vastutava treeneri nimi ja treeneri email ning telefon e-postile: mini@handball.ee
Registreerimisega hilinemisel võistlustele osalema ei saa ja juhul kui kuidagi on võimalik veel lisada (seda ei garanteerita), siis seda juba osalustasu eest, seega palun mitte hilineda.

Miniliiga info http://handball.ee/est/2019-2020-2

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP