Põlva järve ääres mängiti TERE rannakäsipalli teine etapp, tulemused

01.08.2016

Põlva järve ääres mängiti TERE rannakäsipalli teine etapp

Laupäeval 30.juulil toimus Põlva järve ääres teine etapp TERE rannakäsipallis. Osales kokku 55 võistkonda ja võisteldi kaheksas vanuseklassis.

Teise etapi tulemused:
MEHED
1. Viljandi HC  Kristo Voika, Rasmus Ots, Robert Lõpp, Sander Aasmäe, Kristjan Koovit, Ott Varik, Marko Koks.
2. 4teams/Andera’s shop Sten Toomla, Taavi Tibar, Kaupo Liiva, Owe-Martti Lemsalu, Kaspar Lees, Kaimar Lees, Aleksander Tund esindaja Andera Avarlaid
3. Põlva Serviti Jürgen Lepasson, Indrek Neeme, Raiko Rudissaar, Henri Hiiend, Robin Oberg, Sander Sarapuu, Tõnis Kase, Hendrik Varul treener Kalmer Musting
4. HC Lammer
    SK Tapa (väljaspool arvestust)*
    HC Eliit (väljaspool arvestust)*
    HC Tallas (väljaspool arvestust)*

NAISED
1. Reval the Original Anneta Jefimova, Alina Molkova, Diana Mere, Milena Podzigun, Kerli Jõks, Kim-Ly Hoang, Linda Veski, Kairi Järva
2. Põlva Janeli Patrail, Triin Neps, Kristi Peedomaa, Hanna Rein, Liina Menson, Teele Utsal, Selma Rein
3. HC TALLINN Merje Voog, Sandra Eiduks, Elvira Eiduks, Kärt Pehk, Merit Moro, Kadri-Liis Vähi, Kerttu- Liina Urke, Mari Helstein
4. Padise
5. SK Tapa
    HC Kehra (väljaspool arvestust)*

Poisid 1999
1. Põlva SK 1 Tõnis Kase, Marken Järv, Alfred Timmo, Mathias Rebane, Christofer Viilop, Kristo Toom treener Kalmer Musting
2. HC Kehra Albert Sikk, Reigo Vikat, Mihhail Kašuba, Tanel Vilks, Martin Nerut, Raiko- Rait Kreegimaa, David Mamporia treener Indrek Lillsoo
3. Viljandi SK 1 Martin Allikalt, Kristo Kungla, Richard Mutli, Simon Drõgin, Sander Izjumov, Henn-Hendrik Sepp treener Marko Koks
4. SK Tapa
5. Viljandi SK 2
6. Valga Käval
7. Aruküla SK
8. Põlva SK 2
    HC Tallas (väljaspool arvestust)*

Poisid 2001
1. Aruküla SK Markus Meiner, Markus Kask, Rene Vahu, Andreas Parve, Ander Vilumets, Martin Kalvet, Rauno Kopli treener Andrus Rogenbaum
2. Põlva SK 1 Raimond- Eric Jaanus, Ranar Pügi, Nikita Ossimov, Fred-Erik Kärblane, Kris- Norman Lavrikov treener Kalmer Musting
3. Viljandi SK Kevin Toom, Kevin Hunt, Mihkel Lõpp, Kenno Toom, Martin Braun treener Marko Koks
4. HC Kehra 1
5. HC Kehra 2
6. Põlva SK 2
7. SK Tapa
8. HC Tallas
9. Valga Käval

Poisid 2003
1. Viljandi SK 1 Aleksander Pertelson, Oliver Ruut, Karl-Hermann Seeder, Kaidar Keres, Hendrik Koks, Robin Liinsoo treener Marko Koks
2. SK Tapa Sergo Leht, Ilja Kosmirak, Jens Ülesoo, Endrik Jaanis, Sten Reinvart, Madis Valk, Karl Kramm, Markus Roosipuu, Lauri Lande treener Aron Jaanis
3. Põlva SK 1 Kermo Saksing, Lauri Land, Bruno Ojatamm, Sten- Silver Tigas, Romet Kund, Markus Leesalu, Karl Oliver Kurusk treener Rein Suvi
4. Põlva SK 3
5. Aruküla SK
6. Põlva SK 2
7. Viljandi SK 2

Poisid 2005
1. Põlva SK 1 Aron Saarna, Dravol Paalmann, Indrek Niinepuu, Martin Veiko, Reio Kähr, Andero Hääl, Kaspar Karolin, Marten Hinn treener Kalmer Musting
2. Põlva SK 2 Karlis Kalk, Jass Einassoo, Mattias Anni, Egert Land, Karl- Rasmus Suvi, Andero Pikk, Romet Viljus, Henri Suur, Reigo Raudsepp, Airon Saarna treener Rein Suvi
3. Viljandi SK 2 Gert Marten Kaup, Jürgen Aas, Johannes Pertelson, Karl-Art Asu treener Marko Koks
4. Viljandi SK 1
5. SK Tapa
6. Põlva SK 3
7. Valga Käval
8. Alatskivi Juku 1
9. Aruküla SK
10. Alatskivi Juku 2

Tüdrukud 2000
1. Põlva SK 1 Teele Utsal, Selma Rein, Merilyn Lill, Liisa Teppo, Tuuli Ilus, Maarja Kongi treener Maie Utt
2. Põlva SK 2 Greete Märtson, Rutt Kahre, Anhelika Lodeson, Laura Noormets, Salme Rein, Gendra Vahtra, Helena Kink treener Maie Utt
3. SK Tapa Mia-Marii Tedrekull, Camilla Sevtsova, Jete Lisett Neerot, Gerda Staal, Lisbeth Torm, Airi Võsuri, Betty Abel treener Mare Neps
4. HC Kehra

Tüdrukud 2004
1. SK Tapa Jenni Vorontsov, Elisa Lampe, Sabrina Karajev, Keitlin Tomentšuk, Ksenia Potapova, Karina Kuul treener Mare Neps
2. Aruküla SK Anete Vare, Caroly Aruvel, Triin -Kadri Järve, Anastasija Pavlova, Jenni Mednikova, Katharina Eremeeva treener Andrus Rogenbaum
3. Padise Annabel Voolaid, Lili Marleen Vader, Laura-Liisa Neuhaus, Jaana Nuut, Nora Randmäe, Maria Viisitamm treener Siiri Uusküla

Üldarvestus pärast teist etappi

* Väljaspool arvestust mänginud võistkonnad on kasutanud rohkem kui 10+1 (10 mängijat +1 treener) mängijat juba kahe etapi peale  ja seepärast nende võistkondade kohapunktid arvesse ei lähe.

Info

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP