Põlva Spordikooli esimene võistkond on EV100 käsipallimeister noormeeste D vanuseklassis

16.04.2018

Põlva Spordikooli esimene võistkond on EV100 käsipallimeister noormeeste D vanuseklassis

Selle aasta Eesti meistrivõistlused toimusid kahes etapis ja kahes liigas 2005 ja nooremad vanuseklassile. Karikavõistluste tulemuste põhjal jagati meeskonnad kahte liigasse, esimene liiga mängiti 09.-11.02.2018 Viljandis ja 13.-15.04.2018 Põlvas. Teine liiga mängiti samal ajal Viimsis ja Kehras.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Liiga
1. Põlva Spordikool 1 treener Kalmer Musting
2. HC Tallas treener Kaspar Lees
3. SK Tapa treener Elmu Koppelmann
4. HC Pärnu treenerid Toomas Heinla, Merili Heinla
5. HC Kehra treenerid Mart Raudsepp, Piret Urmet
6. Põlva Spordikool 2 treener Rein Suvi
7. Viljandi Spordikool treener Rasmus Ots
8. HC Tallinn 1 treenerid Heldur Sepp, Artur Gur-Arje
2. Liiga
9. HC Tallinn 3 treenerid Andres Joosep, Ragnar Põldma
10. HC Tallinn 2 treenerid Sander Traks, Heldur Sepp
11. Aruküla SK treenerid Toivo Järv, Andrus Rogenbaum
12. Valga Käval treener Andris Uibo
13. HC Tallinn 4 treener Vahur Vetevool
14. HC Viimsi treener Jarno Nurm
15. HC Tartu treenerid Mihkel Keldoja, Klaus Peeter Rüütli


v Eesti Meister 2018 D klass Põlva Spordikool 1.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

I

Põlva Spordikool 1

1

Hendrik Bleive

2

Marten Hinn

3

Andro Hääl

4

Reio Kähr

5

Alar Mattus

6

Indrek Niinepuu

7

Dravol Paalmann

8

Aron Saarna

9

Martin Veiko

10

Richard Uibo

11

Kaspar Karolin

Treener:

Kalmer Musting

 

vEMV 2018 D klass II koht HC Tallas.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II

HC Tallas

1

Kristjan Oliver Saul

2

Andre Ansip

3

Karl-Marten Saar

4

Markus Arik

5

Rasmus Rute

6

Artur Ratassepp

7

Henri Markus Takkis

8

William Aruvee

9

Marcus Martson

10

Ervin Peder

11

Jan Marten Sikkar

12

Rico Romet Peterson

13

Nikita Smirnov

14

Kaspar Padjus

15

Andreas Arder

16

Kenneth Uuetoa

Treener:

Kaspar Lees

 

 

v EMV 2018 D klass III koht SK Tapa.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

SK Tapa

1

Aleksandr Vassiljuk

2

Sten Pullisaar

3

Kevin Kask

4

Jan Egert Valdmann

5

Kristjan Kärt

6

Trivo Vaiguran

7

Nevil Kütt

8

Patrik Lõsov

9

Daniel Tamuri

10

Risto Kari

11

Valter Võsuri

12

Meelis Metsa

13

Remo Soorand

14

Sten-Markus Elbrecht

15

Valeri Popov

Treener:

Elmu Koppelmann

 

v EMV 2018 D klass parim mängija Dravol Paalmann Põlva Spordikool 1.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniiri parimaks mängijaks valiti Dravol Paalmann Põlva Spordikool 1 võistkond ja

vEMV 2018 D klass parim väravavaht Alar Mattus Põlva Spordikool.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

parimaks väravavahiks Alar Mattus samuti Põlva Spordikool 1 võistkonnast.

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Hendrik Bleive

Põlva Käsipalliklubi

2.

Karl-Marten Saar

Spordiklubi Tallas

3.

Aleksandr Vassiljuk

Spordiklubi Tapa

4.

Averi Hännile

Käsipalliklubi Pärnu

5.

Alvar Soikka

Spordiklubi Kehra Käsipall

6.

Karl-Rasmus Suvi

Põlva Käsipalliklubi

7.

Jaan- Paul Varik

Viljandi Käsipalliklubi HC

8.

Karl Kõverik

Viljandi Käsipalliklubi HC

9.

Frederik Pennert

HC Tallinn 3

10.

Mikk Kaspar Piirsalu

HC Tallinn 2

11.

Aron Leppik

Aruküla SK

12.

Markkus Laanemann

Valga Käval

13.

Oliver Vetevool

HC Tallinn 4

14.

Georg Gustav Kont

HC Viimsi

15.

Steven Krünvald

HC Tartu

       
 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP