Põlva Spordikooli meeskond on 2019 Eesti meister noormeeste A vanuseklassi käsipallis

31.03.2019

Põlva Spordikooli meeskondon 2019 Eesti meister noormeeste A vanuseklassi käsipallis

29.-31. märtsil 2019 toimus Põlva Mesikäpa Hallis noormeeste A (2000 ja hiljem sündinud) vanuseklassi meistrivõistluste teine ja ühtlasi viimane etapp käsipallis. Kuus meeskonda selgitasid paremusjärjestuse omavahel kaks korda turniirisüsteemis läbi mängides.

Lõppjärjestus:
1. Põlva Spordikool  treener Kalmer Musting
2. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool treener Elmu Koppelmann, Aron Jaanis
3. HC Kehra treener Janar Mägi
4. Viljandi Spordikool treener Marko Koks
5. Aruküla Spordiklubi treener Martin Noodla
6. HC Tallas/Tallinna Spordikool treener Jüri Lepp

Tulemused

Turniiri parimaks mängijaks valiti Vahur Oolup Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordiklubi meeskonnast, parimaks väravavahiks Christofer Viilop Põlva Spordikooli võistkonnast. Parimaks kaitsemängijaks valiti Simon Drõgin Viljandi Spordikooli meeskonnast. Turniiri resultatiivsemaks mängijaks osutus HC Kehra mängija David Mamporia 89 väravaga.

 

 webEesti Meister 2019 Noormehed A Klass Põlva Spordikool.JPG

I

Põlva Spordikool

1

Kevin Klaus

2

Jannus-Peeter Rüütli

3

Nikita Ossimov

4

Fred-Eric Kärblane

5

Raimond-Eric Jaanus

6

Alfred Timmo

7

Mathias Rebane

8

Christofer Viilop

9

Taniel Sermat

10

Ranar Pügi

11

Sander Nemvalts

12

Kris-Norman Lavrikov

Treener:

Kalmer Musting

 

webEMV PA 2019 II koht SK Tapa.JPG

II

SK Tapa/Tapa valla Spordikool

1

Tanel Kari

2

Endrik Jaanis

3

Sten Reinvart

4

Ranet Nüüd

5

Ilja Kosmirak

6

Marten Saar

7

Ivary Volkov

8

Vahur Oolup

9

Robert Hiiemaa

10

Jens Ülesoo

11

Madis Valk

12

Raimond Himma

13

Kert Kähari

14

Artur Morgenson

Treener:

Elmu Koppelmann

Treener:

Aron Jaanis

 

webEMV PA 2019 III koht HC Kehra.JPG

III

HC Kehra

1

Radislav Krutitsenko

2

Kristjan Luuk

3

Karl-Johannes Kask

4

Sergio-Silver Kreegimaa

5

Sigmar Seerman

6

David Mamporia

7

Tanel Vilks

8

Erki Ehanurm

9

Artjom Jegorov

10

Martin Nerut

Treener:

Janar Mägi

 

EMV PA 2019 parim mängija Vahur Oolup SK Tapa.JPG

 Turniiri parimaks mängijaks valiti Vahur Oolup Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordiklubi meeskonnast.

 

EMV PA 2019 parim väravavaht Christofer Viilop Põlva Spordikool.JPG

 Parimaks väravavahiks valiti Christofer Viilop Põlva Spordikooli võistkonnast

 

 EMV PA 2019 parim kaitsemängija Simon Drõgin Viljandi SK.JPG

Parimaks kaitsemängijaks valiti Simon Drõgin Viljandi Spordikooli meeskonnast

 

EMV PA 2019 resultatiivseim mängija David Mamporia HC Kehra.JPG

Turniiri resultatiivsemaks mängijaks osutus HC Kehra mängija David Mamporia 89 väravaga

 

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Alfred Timmo

Põlva Spordikool

2.

Marten Saar

SK Tapa/Tapa valla Spordikool

3.

David Mamporia

HC Kehra

4.

Simon Drõgin

Viljandi Spordikool

5.

Martin Kalvet

Aruküla Spordiklubi

6.

Nikita Piskunov

HC Tallas/Tallinna Spordikool

 

 Lisainfo: http://handball.ee/est/2019-EMV-PA

  

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP