Põlva Spordikool 1 on 2018 Eesti karikavõitja noormeeste C vanuseklassi käsipallis

25.11.2018

Põlva Spordikool 1 on 2018 Eesti karikavõitja noormeeste C vanuseklassi käsipallis

24.-25. november 2018 toimus Põlvas, Mesikäpa Hallis noormeeste C (2004 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistluse finaalturniir käsipallis. Kolmeteistkümnest meeskonnast pääses pärast alagrupimänge edasi kuus paremat meeskonda, kes selgitasid omavahel ühe korra turniirisüsteemis läbi mängides karikavõistluste 1.-6. koha.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Urmas Rauk HC Tallas võistkonnast ja parimaks väravavahiks Madis Valk SK Tapa/Tapa valla SK võistkonnast. Turniiri resultatiivsemaks mängijaks osutus SK Tapa/Tapa valla SK mängija Ilja Kosmirak 42 väravaga

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Põlva Spordikool 1 treener Kalmer Musting
2. SK Tapa/Tapa valla SK treener Elmu Koppelmann
3. Viljandi Spordikool treener Marko Koks
4. HC Tallas treener Kaspar Lees
5. HC Tallinn 1 treenerid Madis Kokkuta, Heldur Sepp
6. Aruküla Spordiklubi treenerid Andrus Rogenbaum, Toivo Järv
7. -13. HC Kehra treenerid Janar Mägi, Mart Raudsepp
HC Pärnu/Rager treenerid Toomas Heinla, Merili Heinla
HC Tallinn/Mustamäe treenerid Ragnar Põldma, Andres Joosep
HC Tallinn/Randvere treener Vahur Vetevool
HC Tallinn 2 treener Sander Traks
Põlva SK 2 treener Rein Suvi
Valga Käval treener Andris Uibo

 

 2018 EKV PC2004 I koht Põlva SK 1.jpg

I

Põlva SK 1

1

Andero Viljus

2

Teron Taal

3

Hendrik Bleive

4

Joonas Vassiljev

5

Andreas Paabut

6

Reio Kähr

7

Randel Matthias Lepp

8

Kevin Tühis

9

Alar Mattus

10

Karl Markus Kannel

11

Kevin Pütt

12

Andero Hääl

13

Henry Jõesalu

14

Hendrik Kink

15

Lex Trevor Parman

16

Aron Saarna

Treener:

Kalmer Musting


2018 EKV PC2004 II koht SK Tapa_Tapa valla SK.jpg 

II

SK Tapa/Tapa valla SK

1

Madis Valk

2

Robin Gregor Müntser

3

Jan-Egert Valdmann

4

Sten Pullisaar

5

Kevin Kask

6

Robin Rohula

7

Aleksandr Vassiljuk

8

Kristjan Kärt

9

Trivo Vaigurand

10

Nevil Kütt

11

Karl Kanna

12

Marcus Rättel

13

Ilja Kosmirak

14

Karl Kramm

Treener:

Elmu Koppelmann


2018 EKV PC2004 III koht Viljandi SK.jpg 

III

Viljandi Spordikool

1

Kaidar Keres

2

Karl Kask

3

Marttin Vendelin

4

Hendrik Koks

5

Robin Liinsoo

6

Jürgen Aas

7

Johannes Pertelson

8

Kenet Toom

Treener:

Marko Koks

 

 

 

 

 

 

 

 

 2018 EKC PC2004 parim mängija Ilja Kosmirak SK Tapa.jpg

 Turniiri parimaks mängijaks valiti Urmas Rõuk HC Tallas võistkonnast

 

 2018 EKC PC2004 parim väravavaht SK Tapa.jpg

Parimaks väravavahiks valiti Madis Valk SK Tapa/Tapa valla SK võistkonnast.

 

 2018 EKC PC2004 resultatiivseim mängija Ilja Kosmirak SK Tapa.jpg

Turniiri resultatiivsemaks mängijaks osutus Ilja Kosmirak SK Tapa/Tapa valla SK võistkonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Karl Markus Kannel

Põlva SK 1

2.

Karl Kramm

SK Tapa/Tapa valla SK

3.

Hendrik Koks

Viljandi SK

4.

Urmas Rõuk

HC Tallas         

5.

Maksim McCauley

HC Tallinn 1       

6.

Robin Tedrema

Aruküla SK

7.-13.

Johan Markus Koitsaar 

HC Kehra

 

Oskar Viin

HC Pärnu/Rager

 

Mark Tjurlik

HC Tallinn/Mustamäe

 

Oliver Vetevool

HC Tallinn/Randvere

 

Kaur Tamme

HC Tallinn 2

 

Ardi Hindrikson

Põlva SK 2

 

Marten Vodi

Valga Käval

Lisainfo: http://handball.ee/est/2018-EKV-PC

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP