Mitmed liiga- ja karikamängud lükkuvad edasi

16.11.2020

Seoses Eesti koondislaste jätkuva eneseisolatsiooni ning kahe positiivse testitulemusega lükkas Eesti Käsipalliliit (EKL) edasi mitu sel nädalal toimuma pidanud karikavõistluste veerandfinaalkohtumist. Uued mänguajad on selgumas, ent juba nädalavahetusel on lootust jälle meistriliigatiime platsil näha.

"Kuna Eesti koondisega oli seotud nii Serviti, Tallinna, Viljandi kui ka Tapa mängijaid, siis arusaadavatel põhjustel ei saa enne pallurite eneseisolatsiooni lõppu ning kordustesti tegemist mänge pidada. Uuendatud kalender on juba olemas, aga peame veel hetke ootama, enne kui kinnitada saame," selgitas EKL-i peasekretär Pirje Orasson.

Eelmisel nädalal tuli edasi lükata kaks meistriliigamängu: Viljandi HC – Põlva Serviti ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – Tallinn. Alanud nädalal oli plaanis viis kohtumist Eesti karikavõistluste veerandfinaalis, kuid neist peetakse vaid üks. Servitil on avamängust Tartu Ülikooli vastu 34-väravaline edu ning hoolimata puuduvatest mängijatest, sõidetakse teisipäeval Tartusse kordusmängule.

Kahes veerandfinaalpaaris oli algse plaani järgi kavas mõlemad kohtumised sel nädalal pidada, nüüd leitakse poolfinalistide selgitamiseks paaridest Põlva/Arcwood – SK Tapa/N.R. Energy ja Tallinn – HC Kehra/Horizon Pulp&Paper uued mänguajad.

Pildil: Ainsas karikavõistluste veerandfinaalis, mida edasi ei lükatud, kohtuvad teisipäeval Tartu Ülikool ja Põlva Serviti. (Foto: Helin Potter).

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP