Meistriliiga poolfinaalmängude ajakava

22.04.2019

2019 aasta Eesti meistrivõistlustel meeste käsipallimeistriliigas mängitakse poolfinaalmängud ühe meeskonna kolme võiduni.

Süsteem:

Poolfinaalmängudes mängitakse ühe meeskonna kolme võiduni.

Tulemuste arvestamine:

1. Veerand-, pool-, finaalis ja 3. koha mängudes mängitakse kõik mängud kuni ühe võistkonna paremuse selgumiseni.
    1. Juhul kui mängu normaalaeg lõppeb viigiliselt mängitakse 1. lisaaeg 2 x 5 minutit.
    2. Juhul kui 1. lisaaeg lõppeb viigiliselt, selgitatakse võitja 7-meetri karistusvisetega.
  2. Võitja selgitamine 7 –meetri karistusvisetega
  1. Mõlemast võistkonnast viskavad 5 erinevat mängijat igaüks ühe 7-meetri karistusviske.
  2. Juhul kui esimese 7-meetri visete seeria järel on seis viigiline määratakse uuesti 5 mängijat mõlemast meeskonnast, kes igaüks sooritab ühe 7-meetri karistusviske. Visata võivad ka need mängijad, kes sooritasid viske eelmises voorus.
  3. Sellist tegevust korratakse 5-viskeliste seeriatena kuni ühe meeskonna esimese paremuseni samas viskevoorus.
  4. 7-meetri karistusvisete sooritamisel ei tohi osaleda mängijad, kes on diskvalifitseeritud või kel on kehtiv 2-minutiline eemaldamine.