Meeste esiliiga finaalturniiri ajakava

22.04.2019

2019 aasta Eesti meistrivõistlused meeste esiliiga finaalturniir mängitakse 27.-28.aprill. Esiliiga võitja selgub Viljandi Spordihoones.

Mängud toimuvad järgmiselt:

laupäeval 27.04.2019
kell 18:00 Põlva/ Arcwood – HC Tallas
kell 20:00 Viljandi Spordikool – Tartu Ülikool  (ajakava järgi mängude järjekord)

pühapäeval 28.04.2019
kell 13:00 pronksimäng
15:00 finaalmäng.

Mängudest toimub Eesti Käsipalliliidu youtube vahendusel ülekanne.

Tulemuste arvestamine:

1. Veerand-, pool-, finaalis ja 3. koha mängudes mängitakse kõik mängud kuni ühe võistkonna paremuse selgumiseni.
    1. Juhul kui mängu normaalaeg lõppeb viigiliselt mängitakse 1. lisaaeg 2 x 5 minutit.
    2. Juhul kui 1. lisaaeg lõppeb viigiliselt, selgitatakse võitja 7-meetri karistusvisetega.
  2. Võitja selgitamine 7 –meetri karistusvisetega
  1. Mõlemast võistkonnast viskavad 5 erinevat mängijat igaüks ühe 7-meetri karistusviske.
  2. Juhul kui esimese 7-meetri visete seeria järel on seis viigiline määratakse uuesti 5 mängijat mõlemast meeskonnast, kes igaüks sooritab ühe 7-meetri karistusviske. Visata võivad ka need mängijad, kes sooritasid viske eelmises voorus.
  3. Sellist tegevust korratakse 5-viskeliste seeriatena kuni ühe meeskonna esimese paremuseni samas viskevoorus.
  4. 7-meetri karistusvisete sooritamisel ei tohi osaleda mängijad, kes on diskvalifitseeritud või kel on kehtiv 2-minutiline eemaldamine.