Järelkasvukoondis 2004 valmistub sõprusmängudeks Lätiga

15.07.2022

Järelkasvukoondis 2004 viies ühine treeninglaager toimus 13.-15. juulil 2022 Põlvas Mesikäpa hallis, et jätkata ettevalmistusega sõprusmängudeks Läti eakaaslastega juuli lõpus ning 2022 Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni mängudeks, mis toimuvad 8.-14. augustil 2022 Rumeenias.

Noormehed on viimase pooleteise kuuga kogunenud regulaarselt ühislaagritesse. “Asjad on läinud treeningul sujuvamaks. Poisid tunnetavad üksteist paremini ning näha on edasiminekut mängupildis. Poisid tegutsevad tublisti. Võib isegi öelda, et ollakse innukalt asja kallal. Ühegi poisid puhul ei ole täheldanud treenimist vastutahtmist. Ikka soovitakse panustada,”  võttis ühistreenigud kokku treener Rein Suvi.

Nüüd viienda ja kuuenda kogunemise vahel on peaaegu kahenädalane paus. Suvi sõnul said poisid tulenevalt pausist korralduse kanda hoolt oma keha eest: “Poisid peavad iseseisvalt jooksmas ja jõusaalis käima, et hoida vormi, mängud on ju alles ees.”

Treeninglaagrist võttis seekord osa 19 mängijat. Järgmised ühised treeningpäevad leiavad aset juba 27.-29. juulil 2022, kus 28. ja 29. juulil toimuvad Põlvas Eesti koondise ja Läti koondise vahelised sõprusmängud.  

U-18 koondise viiendas treeninglaagris osalesid: Johannes Paju, Marek Kopli, Arno Vare, Urmas Rõuk (kõik HC Tallas),  Andero Viljus, Aron Saarna, Joonas Vassiljev, Karl Markus Kannel (kõik Põlva Käsipalliklubi), Karl Kramm (HC Tallinn), Karl Kõverik, Rasmus Eensaar, Hugo Liiv (kõik Tallinna Käsipalliakadeemia), Robin Liinsoo, Hendrik Koks (mõlemad Viljandi HC), Alvar Soikka, Artur Gur-Arje (HC Kehra), Ilja Kosmirak, Marcus Rättel, Madis Valk (kõik Tapa valla Spordikool).

Koondise peatreener Kalmer Musting, treenerid Kaspar Lees ning Rein Suvi, väravavahtide treener Eston Varusk, füsioterapeudid Allar Lamp ja Kert Kähari.

 

Foto: Koondis 2004 treenib innukalt igal kogunemisel (Helin Potter/EKL)

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner