Järelkasvukoondis 2004 treenis ühiselt juba neljandat korda

10.07.2022

Järelkasvukoondise 2004 neljas ühine treeninglaager toimus 8.-10. juulil 2022 Põlvas Mesikäpa hallis, et jätkata ettevalmistusega 2022 Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni mängudeks, mis toimuvad 8.-14. augustil 2022 Rumeenias.

Treeninglaagrist võttis seekord osa 20 mängijat, kes kolme päeva jooksul osalesid taas viies ühistreeningus. Igas treeningus arendatakse ja parandatakse juba olemasolevaid oskusi ning parandatakse omavahelist koostööd.

Järelkasvukoondise suvine graafik on olnud tihe, pooled turniiriks ettevalmistavatest ühistreeningutest on tehtud, pooled on veel ees.

“Pooled ettevalmistavad treeningud on tõesti juba toimunud. Oleme saanud kõik vajalikud elemendid koos läbi harjutada: enamuses ja vähemuses mängimine, kaitse ja rünnaktegevus, 7:6-formaat, seetõttu on tekkinud ka parem ülevaade koondisest tervikuna. Treeningutel on esile tõusnud liidritena Hendrik Koks, Ilja Kosmirak ja Karl Kramm. Järgmistel treeningutel tuleb oskusi edasi lihvida ja nõrgemaid kohti parandada,” hindas koondise hetkeseisu peale viimast ühislaagrit peatreener Kalmer Musting.

Järgmised ühised treeningpäevad leiavad aset juba 13.-15. Juuli 2022.

U-18 koondise neljandas treeninglaagris osalevad: Johannes Paju, Marek Kopli, Arno Vare, Urmas Rõuk (kõik HC Tallas),  Andero Viljus, Aron Saarna, Joonas Vassiljev, Karl Markus Kannel, Randel Matthias Lepp (kõik Põlva Käsipalliklubi), Karl Kramm (HC Tallinn), Karl Kõverik, Rasmus Eensaar, Hugo Liiv (kõik Tallinna Käsipalliakadeemia), Robin Liinsoo, Hendrik Koks (mõlemad Viljandi HC), Alvar Soikka, Artur Gur-Arje (HC Kehra), Ilja Kosmirak, Marcus Rättel, Madis Valk (kõik Tapa valla Spordikool).

Koondise peatreener Kalmer Musting, treenerid Kaspar Lees ning Rein Suvi, füsioterapeudid Allar Lamp ja Kert Kähari.

Foto: Hetk koondise 2004 treeningult, kus Hendrik Koks (mustas) ja ühislaagris oma 18-ndat sünnipäeva tähistanud Arno Vare (rohelises) harjutust sooritavad (Helin Potter/EKL)

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner