HC Tallinn võitis Kehra/Primend'i

22.11.2015

Kuristiku Gümnaasiumis olid käsipalli esiliigas vastamisi HC Tallinn ja HC Kehra/Primend.

Sel hooajal küllaltki kesist minekut näidanud HC Tallinn võõrustas kodusaalis HC Kehra/Primend'i. Esimene poolaeg kulges võrdselt ja võistkonnad suutsid näidata kvaliteetset mängupilti. Poolaja järel juhtis kodumeeskond 14:12 ja miski ei reetnud seda, et HC Tallinn asub tabelis Kehrast esindusest mitu kohta tagapool. Teine poolaeg sai väga hoogsa alguse, kui HC Tallinn mängu üle täieliku kontrolli võttis. Kehra/Primend'i kiire time-out küll leevendas veidi olukorda, aga kodumeeskonna peatamiseks sellest enam ei piisanud. Enesekindlalt mänginud HC Tallinn võttis sel hooajal esimese skalbi ja alistas kindlalt 33:23 HC Kehra/Primend'i. Võitjate resultatiivseimatena viskasid 6 väravat Helvar Kuhi ja Ainar Estra. Kehra suurimad skooritegijaid olid Ergo Rohi ja Jarmo Vikat kumbki 5 tabamusega.

22.11.2015 HC Tallinn - HC Kehra/Primend 33:23 (14:12)

HC Tallinn: Helvar Kuhi 6, Ainar Estra 6, Pavel Balabko 5, Martin Pihlamägi 4, Annes Pilden 3, Heinart Heinmets 2, Daniel Kaur 2, Kaupo Märjamaa 2, Markko Junolainen 2, Aivar Laaniste 1.

HC Kehra/Primend: Ergo Rohi 5, Jarmo Vikat 5, Mart Raudsepp 4, Tanel Vilks 3, Erik Makejev 2, Freddi Turmann 2, Mihhail Kašuba 1, Martin Nerut 1.