HC Pärnu/Padise võistkond on 2022 Eesti karikavõitja tütarlaste D2 vanuseklassi käsipallis

09.10.2022

HC Pärnu/Padise võistkond on 2022 Eesti karikavõitja tütarlaste D2 vanuseklassi käsipallis

8.-9. oktoober 2022 toimusid Tapa valla Spordikeskuses tütarlaste D2 (2011 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Viis naiskonda mängisid üks kord turniirisüsteemis omavahel läbi.

Tulemused

 

Lõppjärjestus:

1. HC Pärnu/Padise  treenerid Toomas Heinla, Siiri Uusküla, Kristiin Kink

2. SK Reval-Sport/Kopli  treenerid Jelizaveta Petrunina, Alina Simacheva, Ella Kungurtseva, Jelena Mihailova

3. Tapa valla Spordikool/SK Tapa  treener Mare Neps

4. SK Reval-Sport/Lasnamäe  treenerid Alla Londak, Marina Politova

5. Rakvere Valla Palliklubi/Sõmeru  treener Johan Utt

 

EKV 2022 D2 klass karikavõitja HC Pärnu_Padise.jpg

I

HC Pärnu/Padise

1

Mia-Liis Juurikas

2

Berit Kuru

3

Doris-Ketrin Sillamaa

4

Elli Grethe Virkus

5

Lisette Vahemets

6

Lisell Kösler

7

Reaana Tent

8

Kamila Dmitrenko

9

Helina Hapsalo

10

Ketlyn Lont

11

Maribel Nuut

12

Miia Aksberg

13

Arabella Raie

Treener:

Toomas Heinla

Treener:

Siiri Uusküla

Treener:

Kristiin Kink

 

EKV 2022 D2 klass II koht SK Reval-Sport_Kopli.jpg

II

SK Reval-Sport/Kopli

1

Karolina Lvova

2

Arina Stepanova

3

Emilia Bulavkina

4

Darja Rovnina

5

Alina Moler

6

Milana Neiman

7

Viktoria Ševcova

8

Uljana Saustjan

9

Aleksandra Antiusyna

10

Taisia Sokolohoronski

11

Kristina Zagamula

12

Nicole Kolomijets

Treener:

Jelizaveta Petrunina

Treener:

Alina Simacheva

Treener:

Ella Kungurtseva

Treener:

Jelena Mihailova

 

EKV 2022 D2 klass III koht Tapa valla SK_SK Tapa.jpg

III

Tapa valla Spordikool/SK Tapa

1

Mirtel Berjozkin

2

Äli Pihus

3

Katrin Orupõld

4

Marli Annus

5

Carmen Kadakas

6

Karmen Pihlakas

7

Annabel Kaima

8

Annabel Kozlovski

9

Emily Neidek

10

Marija Krasnova

11

Karoliina Taškin

12

Karoliina Kozlovski

Treener:

Mare Neps

 

EKV 2022 D2 klass parim mängija Karoliina Taškin Tapa valla SK_SK Tapa.JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Karoliina Taškin Tapa valla Spordikool/SK Tapa naiskonnast

EKV 2022 D2 klass parim väravavaht Nicole Kolomijets SK Reval-Sport_Kopli.JPG

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Nicole Kolomijets SK Reval-Sport/Kopli naiskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Helina Hapsalo

HC Pärnu/Padise

2.

Emilia Bulavkina

SK Reval-Sport/Kopli

3.

Karoliina Kozlovski

Tapa valla Spordikool/SK Tapa

4.

Ariadna Pavliy

SK Reval-Sport/Lasnamäe

5.

Sandra Puusepp

Rakvere Valla Palliklubi/Sõmeru

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2022-EKV-TD2

 
Banner Banner Banner Banner Banner