HC Kehra võistkond on 2019 Eesti karikavõitja noormeeste C vanuseklassi käsipallis

08.12.2019

HC Kehra võistkond on 2019 Eesti karikavõitja noormeeste C vanuseklassi käsipallis

6.-8. detsember 2019 toimusid Põlva Mesikäpa Hallis ja Viimsi Kooli Spordikeskuses noormeeste C (2005 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi Eesti 2019 karikavõistluste käsipalli kohamängud. Põlvas mängiti A-finaalturniiri kohtadele 1.-7. ning Viimsis mängiti B-finaalturniiri kohtadele 8.-13. Mõlemal turniiril mängisid võistkonnad ühe korra omavahel turniirisüsteemis läbi.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. HC Kehra  treener Indrek Lillsoo
2. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool treener Elmu Koppelmann
3. HC Pärnu/Paikuse treenerid Toomas Heinla, Merili Heinla
4. HC Tallas treener Kaspar Lees
5. Tallinna Käsipalliakadeemia 1 treenerid Heldur Sepp, Madis Kokkuta
6. HC Tallinn/Mustamäe treenerid Ragnar Põldma, Andres Joosep
7. Põlva Spordikool 2 treener Rein Suvi
8. Põlva Spordikool 1 treenerid Kalmer Musting, Kristi Kähr
9. Valga Käval treener Andris Uibo
10. HC Viimsi 1 treenerid Vahur Vetevool, Jarno Nurm
11. Viljandi Spordikool treener Marko Koks
12. Tallinna Käsipalliakadeemia 2 treenerid Sander Traks, Martin Kokkuta
13. HC Viimsi 2 treenerid Jarno Nurm, Vahur Vetevool

 

 Karikavõitja poisid C klass HC Kehra (lõbus).JPG

I

HC Kehra

1

Martin Lepik

2

Stener Sirel

3

Mihkel Parm

4

Martin Kikkas

5

Alvar Soikka

6

Mart Kruusalu

7

Oliver Holm

8

Denis Leoke

9

Oskar Luks

10

Denis Vinogradov

11

Mattias Olesk

12

Kristofer Liedemann

13

Andreas Onna

14

Silvar Salumäe

Treener:

Indrek Lillsoo

 

 II koht SK Tapa (lõbus).JPG

II

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool

1

Kristjan Kärt

2

Kevin Kask

3

Nevil Kütt

4

Patrik Lõsov

5

Meelis Metsa

6

Rander Piirits

7

Valeri Popov

8

Sten Pullisaar

9

Robin Rohula

10

Daniel Tamuri

11

Randmar Tuulemäe

12

Trivo Vaigurand

13

Jan Valdmann

14

Aleksandr Vassiljuk

Treener:

Elmu Koppelmann

 

 III koht HC Pärnu.JPG

III

HC Pärnu/Paikuse

1

Ats-Kaarel Kaljuvee

2

Mart Markus Klaas

3

Mathias Lensment

4

Tomy Suur

5

Karl-Vahur Vahemets

6

Kristofer-Robin Soomets

7

Kristjan Heinla

8

Rasmus Koel

9

Roko Pukk

10

Kaspar Timusk

11

Henri Mitt

12

Averi Hännile

13

Gerrit Järv

14

Raian Kuusk

15

Georg Sillat

Treener:

Toomas Heinla

Treener:

Merili Heinla

 

Parim mängija Alvar Soika HC Kehra.JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Alvar Soikka HC Kehra võistkonnast

 

 Parim väravavaht...HC Pärnu.JPG

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Averi Hännile HC Pärnu/Paikuse võistkonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Mihkel Parm

HC Kehra

2.

Jan Valdmann

Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool

3.

Kristjan Heinla

HC Pärnu/Paikuse

4.

Andre Ansip

HC Tallas

5.

Hugo Liiv

Tallinna Käsipalliakadeemia 1

6.

Kenneth Säde

HC Tallinn/Mustamäe

7.

Karl-Rasmus Suvi

Põlva Spordikool 2

8.

Reio Kähr

Põlva Spordikool 1

9.

Ken Rasmus Kiis

Valga Käval

10.

Alex Topper

HC Viimsi 1

11.

Eke-Jaan Sarv

Viljandi Spordikool

12.

Hannuk Vernik

Tallinna Käsipalliakadeemia 2

13.

Mart Vigla

HC Viimsi 2

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2019-EKV-PC

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP